İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proje başı çalışacak tasarımcı aranıyor.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,

Konunun başlığındanda anlaşıldığı gibi proje başı çalışacak tasarımcı arkadaşlarımıza ihtiyacım var. Ankarada yaşadığımdan dolayı ankarada tasarımcı olarak çalışan arkadaşlar tercihimdir. Yüzyüzü görüşüp en azıdan proje detayları hakkında konuşabilme imkanımız olur. Bu konu altına mesaj atmanızı istemiyorum

[email protected]

Yukarıda verdiğim mail adresine e-mail yollarsanız daha sağlıklı bir iletişim kurabileceğimizi düşünmekteyim .

Aklınıza gelecek ilk soru parayı ne zaman alacağım . Arkadaşlar dediğim gibi ankarada yaşayan arkadaşlar tercihimdir . Yüzyüze görüşerek yada isterlerse bank havalesi şeklinde alabilirsiniz . Herkesin yediği bir kazık vardır bu hayatta tabi bizlerinde var arkadaşlar biliyosunuz paranın yarısı iş başı yarısı iş sonu olur . Bende böyle yapmayı düşünüyorum . Ne kadar para alacağım ? Yapacağımız proje süresine ve detayına bağlı olarak değişecektir . Şimdiden kesin bir şey söylemek doğru olmaz .

Referans isteyen arkadaşlarımız olabilir sonuçta herkes çalıştığı insanın kim olduğunu bilmek ister. e-mail yolu ile bana ulaşan arkadaşlara istediği taktirde referans gönderilecektir.

Şimideden İYİ ÇALIŞMALAR ...

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben tasarımları CSS halinde istiyorum arkdaşlar . Kusura kalmayın bunu belirtmeyi unutmuşum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5