İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proje Destek

FakeAlien

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Ben Ve Beraberimdeki 4 Arkadaş Böyle Bir İşe Başladık. Proje Destek Ekibi Kurduk Fakat Bildiğiniz Proje Destek Ekiplerinden Değiliz. :zıpla

Nasıl Çalışıyoruz?

- Hali Hazırda Bir Web Siteniz Var Veya Yeni Bir Site Açacaksınız Fakat Güzel Ve Kazançlı Bir Fikriniz Yok Mu? İşte Tam Bu Noktada Sizlere Hizmet Vermeyi Amaçlıyoruz. Hali Hazırda Bir Web Siteniz Varsa Alan Adınıza Ve Hosting Özelliklerinize En Uygun Ve En Karlı Projeleri Çıkartıyoruz. Daha Sonra Bu Projeleri Sizinle Görüşüp Bir Tanesinde Karar Kılıyoruz. Ardından Tasarım vb. İçin İşe Koyuluyoruz. En Geç 1 Ay İçerisinde Projenizi Kullanıma Sunuyoruz.

Ekibimiz Kimlerden Oluşuyor?

Metehan - Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf Öğrencisi

İshak - Yönetim Bilişim Sistemleri 3.Sınıf Öğrencisi

Burak - Uluslararası Ticaret Ve Lojistik 2.Sınıf Öğrencisi

Fuat - Yazılım Mühendisliği 2.Sınıf Öğrencisi

Joseph Berk - Bilgisayar Ve Enformasyon Sistemleri 2.Sınıf Öğrencisi

Peki Ücret Nedir?

Net Bir Ücret Belli Değildir. Başlangıçta Ücret Almak Yerine Projenizin Aylık Yaptığı Kar'ın %40'ını Alma Tekniğini Benimsedik. Bunu İstemeyen Kişiler İse Projelerine Bağlı Olarak 400 - 10.000 TL Arasında Nakit Ödeme İle Projelerine Kavuşabilirler.

Nasıl Ulaşabiliriz?

Site Üzerinden PM Atarak Ulaşabilirsiniz.

( Skype: Proje.Destek ) Adresinden de Ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5