İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

proje geliştirme

sefadal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2007 yılından itibaren Onur Air Taşımacılık A.Ş de yazılım uzmanı olarak görev yaptım.2011 yılında Orkun Group da yazılım uzmanı

olarak göreve başladım.Orkun Group ve KRD İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd.Şti. bir çok projede görev aldım.Burada raporlama

sistemleri yaptım.Şuanda özel bir firmada Web Tabanlı muhasebe programı geliştiriyorum.İş Alanımda Visual

studio,ASP.net,C#,Vb.Net,Sql Server,Xml,Web Services,Javascript,Programming,Network,MVC konularında kendini

geliştirmiş,geliştirmeye devam etmekte ve yenilikçi birisiyim.İstediğiniz yazılımı .Net teknolojilerine uygun şekilde dilediğiniz

zamanda ve uygun fiyata yaparım.Güvenebilmeniz açısından sözleşme yaparız ayrıca yüz yüze görüşmelerde

gerçekleştirebiliriz.Referanslarım ve yapmış olduğum projeler için bana ulaşabilirsiniz.

Sefa Melih DAL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5