İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Proje X ile Hayatınız Değişebilir

nettepara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle bu zamana kadar internetten para kazanma yolları adına tüm bildiklerinizi unutun.Lafı çok uzatıp kalabalık yapmak istemiyorum zaten söylenen vaadler aynıdır ben işin özünü anlatmayı tercih ediyorum.
Kendimin de içinde bulunduğu Proje X sistemi,satış ortaklığı ile network pazarlamayı birleştiren bir sistem üzerine kurulmuştur.Bu sistem sayesinde,üretici firmalar ürün ve hizmetlerini hem Türkiye’de hem de Dünya’da tanıtma imkanı bulacak aynı zamanda satış ortaklığı yapan insanlara da bir kazanç sağlayacaktır.Proje X sistemine dahil olan herkes bu sistem sayesinde kolayca gelir elde edecek,sunulan hizmetlerden faydalanacaktır.Satış ortaklığının yanı sıra alt üye kaydı ile kendi ekibini kurarak da para kazanacaksın.Anlayacağın para kazanmak için bir ürüne satış ortağı olmanın yanı sıra bir de alt üye yaparak para kazanmana olanak verecek Proje X sistemi çok kazançlı bir sistem.
Dileyen arkadaşlar,kafasına soru işareti olanlar [email protected] adresinden bana mail atıp,soru sorabilirler.
Daha detaylı bilgi almak isterseniz arkadaşlar
http://www.7x.com.tr/?idX=2660&idXRef=

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi