İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projelerim arasında kararsız kaldım

azad-sterk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar üç aydan beri bir sürü proje peşindeyim ve hepsini doğru düzgün hale getirdim tema script v.b. şeyler satın aldım ama hangilerini ya da hangisini açmakta çok tereddüte kaldım hepsini açmayı düşünüyorum ama kadrom yine de genede sizden fikir almak istiyorum.

1)Yemek sitesi; tema hazır alındı, yemek tarifleri için mahalladeki ablalarıma danıştım çok yardımcı olacaklar ve netten bir kaç tarifler alıntılanacak
2)Oyun sitesi; tema hazır alındı, bu sitede hem online oyunlar oynanılacak oyun indirelecek ve oyun tanıtımları olacak
3)Resim sitesi; bunu açmayı düşünmüyorum ama gene de fikirlerinizi bekliyorum.Üyeler full hd ünlü,doğa,manzara v.b. resimleri bir tıkta indirebilecekler
4)Medya paylaşım; bunda script hazır, üyeler burda istediğini özgürce video resim komik resim v.b. yayınlayabilecek ama kişilerin haklarını gasp etmeden özgürce hür iradeyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5