İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projelerinize ortak olunur...

beyinsel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Sağlam projelere, iyi fikirlere, ortaklık düşünebilirim....
1-Proje çok ilginç, saçma, absürd olabilir, incelerim, dinlerim...
2-Yerli, yabancı olabilir, ingilizce olabilir, dünyaya hitab edebilir.
3-Dini, milli olabilir...
NO PROBLEM...

1-Başlangıçda host sponsorluğu şeklinde.
2-Zaman içinde proje iyiye gideceğini kanıtlarsa,Getirisine ve Gelecek tepkilere göre, bizi daha ileri götürecekse, ek yatırım. (Bu 2 ay içinde de olabilir 6 ay içinde de, sitenin durumuna bağlı)
Yani karşılıklı adil bir çalışma ve ortaklık....
Yeterki site sözde değil yeşil sahalarda kendini kanıtlasın.
Bir kaç ay içinde kendini göstersin...
Özellikle abone sağlayabilecek sistemler olabilir...

Proje hiç bir şey yapamazsa hiç kasmayın, canınız sağolsun.....Yeterki fikir iyi olsun ve siz azimli olun.

ORTAKLIK ŞARTLARI :
%50 - %50.....
Detaylar konuşulur, sorun değil...

ARADIKLARIM :

1. Öncelikle efendi, uyumlu, çalışkan, azimli, anlaşabileceğim ve işten bıkıp, yarım bırakmayacak bir arkadaş...
2. Yazılım kodla'madan vs..anlayan, sisteme kendi hakim olup, geliştirebilecek, ya da başka yerden bir modül vs..alınacaksa bile işin püflerini bilen devamlı başkasına muhtac olmayacağımız biri tercihimdir. (Çünkü ben teknik işlerden fazla anlamam)
3. İşin içinde cinsellik, *****, çakma, ahlaka aykırı, yasal olmayan bir şey olmayacak...
4. İstanbul'da olması tercihimdir.

YAPABİLECEKLERİM :
Kişinin işine fazla karışmam, rahat olabilir....yeterki dürüst,uyumlu ve azimli olsun...kendi işini sahiplensin...benden işle ilgili yardım isterse zaman zaman yardım edebilirim.

İlgilenen arkadaşlar proje detaylarını, başlangıç maliyetini, zaman içinde oluşabilecek maliyetleri, ne kadar zamanda devreye sokulup ne kadar zamanda para kazanabileceğini ve orta vadede tahmimi getirisini benim anlayabileceğim sadelikte bana PM atarsa, görüşebiliriz...selamlar,

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abduko.com sitesine ortak arayabilirim şu yazınızdan sonra :) günlük gelirim yaklaşık 1 lira.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5