İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projelik güzel domainler satıyorum

tankdream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir proje düşündüğüm için yakın zamanda aldığım projelik domainlerimi satıyorum.

Domainler:

15TL Hastanesirandevual.org - Tüm hastaneler için tek yerden randevu sistemi kuracaktım.

25TL Kingofpvp.com (2015'de bitiyor) - Tüm pvp sitelerini tek sitede topladım fazla reklam yapmadığım için tutmadı (site hazır).

10TL Fantastikteskilat.com - Fantastik edebiyat ile ilgili dergi projesi için almıştım.

15TL Populeruygulamalar.com - Seçtiğim applicationları "tavsiye edilenler, faydalı araçlar vs." gibi yayınlamak için aldığım bir domain ileriki zamandada siteyi uygulama yaparak playstoreye koymayı düşünüyordum.

35TL Temavakfi.com - Aslında bu çok hoşuma gidem bir proje ama hepsini bırakıp başka bir projeye geçmeyi düşünüyorum site açılalı 3 gün oldu 50 tane wordpress tema var şuan, amacım tüm site türlerinde wordpress,joomla, php vs... temalar yayınlamaktı.

Hostingler:

Elimde 2 adet natro 22 dolarlık kişisel plan isimli hosting var o yüzden şu bilgiyide veriyim eğer temavakfi ve popüleruygulamalar domainlerini alırsanız hostingler aynı hesapta. İkisiyle beraber 2 tanede hosting almak isterseniz toplamda 80TL olan hostingi 60TL'ye veririm 3 gün kullanıldı henüz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5