İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projelik Kaliteli Domainler İhale Usulü

rejisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-www.seyretvideo.com
Labidu Scripti Kuruldur 1 ay önce yayına girmiştir. ortalama 100 tekil hiti vardır.
2009-06-06 yılında godaddy den kayıt edilmiştir. 2012-06-06 tarihine kadar kayıtlıdır.

Başlangıç Fiyatı : 100 TL
Minimum artış : 10 TL
Not : : Satış fiyatını beğenmediğim halde satmama hakkımı elimde tutuyorum teşekkürler

2-www.reklamofisi.com
Script kurulmamış hiç kullanılmamıştır.. Adsense tarzı site yapımına uygun domaindir.

Yenileme tarihi: 2012-03-29
Godaddy

Başlangıç Fiyatı : 200 TL
Not : : Satış fiyatını beğenmediğim halde satmama hakkımı elimde tutuyorum teşekkürler

3- www.seriindir.com
Script Kurulmamıştır, indirme veya downlad veya upload sitesi için kullanılabilinecek kaliteli bir domain adıdır.

Başlangıç Fiyatı : 100 TL

Yenileme: 2012-08-08
Godaddy

4-www.1frm.com
Forum sitesi için kullanılabilinecek domaindir 1frm adında CANLI TV programı vardır gezginler download sitesinde yüksek indirme sayısına sağiptir. ordan hit gelmektedir. denemek için forum kurulmuştur reklam yapılmamasına rağmen 100 lerce kullanıcı kayıt olmustur.

Yenileme: 2012-09-28
INTERNET.BS

Başlangıç Fiyatı : 75TL
5-

www.datamerkezi.com
Hosting Domain dedicate server domain satış seo ve web sitesi tasarım için kullanılabilinecek bir domain olup geleceği kesinlikle çok iyidir.
ufak çaplı seo çalışmaları yapılmıştır.
Expiration Date: 2012-05-01
Creation Date: 2008-05-01
GODADDY

Başlangıç Fiyatı : 200 TL

6-www.sanalpsikologum.com

2009 yılında özel script yaptırıldı. 2 profosyenel psikolog tarafından canlı destek verildi.. 15 binin üzerinde ziyaretcisi vardı. psikologlardan birinni devlet memurluğuna başlaması diğerinin askere gitmesinden dolayı site kapatıldı. 1,5 yıl Sonra wp kuruldu.. haberleri vs yayınlanmaya başlandı..yaklaşık 6 aydır siteye el bile sürülmedi. ama halen ziyaretci gelişi var.Sayfa değeri PAGERANk 3 dür.

Expiration Date: 2012-12-08
Creation Date: 2007-12-08

Başlangıç Fiyatı : 250 TL

NOT : SİTELER DİĞER WEB MASTER SİTELERİNDE DE SATIŞDADIR.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5