İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projelik, Keywords, Aranma Hacmi Yüksek Çok Ucuza!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Witz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Futbol izler misiniz?

Ve futbol maçları meraklısı milyonlarca ülkemizde yaşayan insanların olduğunu biliyor musunuz?

Keywords, Projelik, Aranma hacmi yüksek bir siteye sahip olmaya ne dersiniz?

Domain: Futbolizle
Uzantısı: Net
Bitiş tarihi: 2013
Uzantılar: Önemli tüm uzantıları doludur!
Projelendirme: Futbolizle.in dışında diğer uzantıları faaliyette değildir. Futbolizle.in Aylık hit istatistiği 100 K civarında siteye girip inceleyebilirsiniz.

Domain sadece diğer benzeri aramaları saymıyorum sadece ''Futbol izle ve Euro futbol'' kelimelerin de çıkardığınız taktir de aylık tıklanma oranınız en az abartısız 700 K civarında olacaktır. Araştırabilirsiniz, hite boğulmaya ne dersiniz? Hemde çok ucuz?

Google Analiz: Aylık 400 K aranma hacmi.

Daha dur bakalım bitmedi!

Birde üstüne bayanların en çok izlediği gençlik dizisi ''Çakıl Dizisi'' olan domaini de üstüne veriyorum! Domain: Cakiltaslari Uzantısı: Net

Daha dur yahu bitmedi ?

Birde üstüne 3 Adet yüksek arkadaşlı olan, ve Mobil onaylı Facebook hesapları veriyorum ?

Daha dur ! Bitmedi...

1 Aylık sadece benden alacağınız 1 domain için Seo ve makale hizmeti vereceğim! Google'da siteyi tanıtmak ve hitleri yükseltmek için.

Daha dur bitmedi !

Ayrıca güven açısından ticareti yüksek tanınmış olan arkadaşla anlaşırsak Domaini önceden teslim edeceğim ve ödemeyi domaini teslim ettikten sonra alacağım.

3 Projelik, Keywords, Aranma Hacmi yüksek Domain
3 Adet yüksek arkadaş sayısı olan Facebook hesapları
1 Aylık seo ve makale hizmeti

İstenilen Fiyat: 1.000 TL

Yaklaşık 1 hafta önce Futbolizle.net için Sahadan.com teklif yapmıştı, satmadım. Sıkışık bir durumda değildim o zaman, loglarıda duruyor isteyen kişiye verilecektir.

Acil paraya ihtiyacım olduğu için bu önemli domainleri ucuzdan satılığa çıkarıyorum,
Altında bit yeniği aramazsanız sevinirim.

Hayırlı geceler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Satamazsanız reg parasına alabilirim. Hayırlı satışlar.

Witz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satamazsanız reg parasına alabilirim. Hayırlı satışlar.

Hocam kusura bakmayın da böyle bir domain için teklifiniz, garip geldi zaten 200-300 TL teklifler var, amenna bu domain o fiyata gitmez kusura bakmayın. Yanında 3 domain ile birlikte veriyorum paraya ihtiyacım olduğu için. Eğer 1 Milyon aranma hacmi olan domaine siz 18 TL Reg fiyatı sunuyorsanız kusura bakmayın gariplik sizde.

Witz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir akşama kadar satış gerçekleşmezse veya ciddi bir teklif gelmezse,
Konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5