İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projeme Ortak Arıyorum

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Projeme Ortak Arıyorum Arkadaşlar

Onlinesi Yüksek ve Özen Göstericek Olan arkadaşlar Konu başlığı altında bildirimlerini Yapabilirler..

Proje Konusu :

Domain Adı: TeshirSepeti.Com

Bu domain üzerinde Hertürlü Ücretli Ve Ücretsiz Scriptlerin Sunumu Yapıcaz Domainin Teshir anlamı; Sunum olduğu için böyle bir proje düşündüm Ama destek lazım tabiki..

Napıcaz İnternetteki Web Scriptlerini Sitemizde Yayınlıcaz ve Gerekli olan Tüm özelliklerini Eklicez.
Ücretli Scriptlerin Satışını Script Sahibiyle birlikde Satışa Çıkartıcaz..
Domaine bir E-ticaret scripti kurdum bir kaç düzenleme ile dahada geliştiriceğimize inanıyorum..
Piyasada Elbbete Bu konu üzerine baya bir sistem var ama daha farklı bir konuma getiricez..
Ücretli Scriptleri ,Script sahipleri dilerse açık artırma ile satabilecekler ve fiyat teklifi alabilecekler..
Şuanda Paypal ödeme kurulumu Düzenlemekdeyim ileride Kredi kartı ödemeside Yapılabilecek..

Ortak Olacak Arkadaşlarda Aranan Özellikler :

- Script düzenleme Hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları
- FTP & Photoshop & Dreamweaver Kullanabilen
- Ücretsiz Scriptleri Çalıştırıp hatası olan yerleri düzelterek Kullanıcıya sunabilmek
- Database ve Mysql'da yeteri kadar bilgiye sahip olması

Ne kazanıcaz :

- Scriptini Satmak isteyen Arkadaşlarla İletişime Geçicez Aracı görevi görerek Satışını Biz yapıcaz ve kazancımız Script yazarı tarafında belirlenicek..
- Adsense ve Diğer Reklam şirketlerinden gelecek olan gelirler..
- Kişisel Reklamlar ve Tanıtım Scriptlerinden gelen kazançlar..

Ciddi olan arkadaşlar Pm atabilirler..
Bu Konu Hakkında düşünceleri olan arkdaşlarda düşüncelerini ahlak kuralları çerçevesinde Belirtebilirler..

Not: Bilgiler güncellendikçe konuda güncellenicektir.

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası güzel proje...Uzun zamandır arıyorum ama script bulamıyorum.Başarılarınızın devamını dilerim..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Teşekkürler Düşüncelerinizi belirtirseniz beraber çalışabiliriz

MeHDiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım tanışalım fikir çok güzel pm iletişim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5