İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projemiz

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ploop' Alıntı:
yazıda öyle yazıyor..
yazıda öyle diyor ama emin olmak istedim. benim okulum benim bölümüm. yani turizmde bu işlere meraklı adamlar var ama fazla belli etmiyorlardı kendilerini. şimdi görünce bilkent turizmi çok sevindim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha pardon görmedin zannettim :( yalnız bayağı yapılılarmış ya, onlara reklam vermeyecek adam tanımıyorum :p

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Planet Of Internet'e yani bir diğer adıyla Internet Gezegenine kişisel, kurumsal sitenizin veya firmanizin reklamlarını verebilirsiniz...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acıkcası ben cok ilgi ceken bir şey görmedim buraya giren user ne için gircek amaçı ne olucak ? yanai sırf reklamlara tıklamak için girecek hali yok snaırım bir amaç olmalı yanai oyun gibi olsaydı belli bir yer alış işletmek gibi o zmana cok ilgi cekerdi ama sırf reklam tabelesi iel dolu bir yerde ilgi cekmez gibi

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel düşünülmüş bir proje gerçekten elinize sağlık ama sanki buna benzer birşey superonlineda yapmaya çalışmıştı yanlışta hatırlıyor olabilirim.Neyse size başarılar...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proje güzel düşünülmüş ve hazırlanmış ancak kısa vadede para kazanabileceğini sanmıyorum ancak uzun vadede kazanır...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha Önce bu forumda tanıtılmamışmıydı? yoksa aynı dizayn farklı sitemiydi ? Bunun mantığı million dollar homepage ile Bayağı bir bağdaşıyor. Yenilikçi olmakta fayda var. bence bu sadece biraz daha renkli halini almış aynı site. amaç reklamları uygun yerlere oturtmak :)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projemizi okuduğunuz zaman geniş içerikli farklılığı anlayacaksınızdır...

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
superonline mantııg gibi yapılsa daha iyi hiç yoktan orda kalk suraya denildiğinde giidliyor tabi proje super dusunulmus ama eline istanbulu alıp onu yapsan daha iyi olurdu

mesela istanbulun usten gorunudusunu yapsan bi noktadan başlasan binaları dikmeye millet bizim oraya kadar gitmişmi diye bakacak buda ziyaretci gelmesini saglayacaktır.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Planet Of Internet yani bir diğer adıyla internet gezegeni projesinde Dünya internet kullanıcıları hedeflenmiştir. Bundan dolayı herhangi bir yer yerine yeni bir yer oluşturulmaktadır.... Projeyi dikkatlice okuduğunuz zaman zaten ilerleyen zamanlarda farklı şehirlerin çıkacağını ve bu şehirler arası yolculukların bazı anlaşma yapılmış hava yolu şirketlerinin bulunduğu hava yolları ile yapılacağını anlayabilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi