İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projenin ilk adımını atım. Gerisi için ortak arıyorum.

yasa222

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar. Başlıkta denildiği gibi projenin ilk adımını atıım. Projenin devamı için editör ve ortak arıyorum.

Arkadaşlar benim düşüncem şu yönde : Siz büyük bir proje yapmak istiyorsanız. Bazı arkadaşlarımın yaptığı hataya düşmemelisiniz. Unutmayın ki merdivenin en üstünde ki basamağında bulunan adam ilk basamağa basarak işe başlamıştır.
- Bugün koskocaman Mynet ilk açıldığı günle bugün aynı seviyedemiydi. İlk olarak sadece bir Eposta hizmeti veriyordu. Daha sonra bugünkü halini aldı. Yani ilk ve kaliteliydi Bu nedenle yapacağımız proje ilk önce küçük olsun. Ama kaliteli olsun.

- Bir Facebook ilk açıldığında bu kadar hizmete sahip miydi. İlk olarak sadece bir üniversite öğrencileri için açılmıştı.

Vel hasıl projem bir program, makale ve bilişim haber sitesi. Projenin domain ve hostunu aldım. Kendim bir webmaster olarak asp'den iyi anlıyorum ve sitenin tasarımınıda yaptım. Site birçok beğeni kazandı. Çünkü en güzel özelliği sade, hızlı, reklamsız ve düzgün olması. Fakat finans ve editör sorunu var. Yani tasarım güzel. Fakat içerik az. Benim amacım siteyi şu an haliyle kendi kategorisinde zirveye taşıyıp ondan sonra periyodik yani belli aralıklarla yeni, özgün ve dolu bölümler açmak. Örneğin bir Oyun bölümü açılabilir.

Tasarım olarak yeni bölümler ekleyebilirim.Fakat ilk basamağı daha geçmedim. Eğer kendi kategorisi olan Program İndirme Siteleri kategoriside ön plana çıkarsa daha yeni bölümler açıp zirveye o zaman taşıyıp bir portale dönüştürebiliriz. Bende gerekli beceri ve azim var. Fakat ortağa ihtiyacım var. Çünkü büyük hedeflerim var. Sitenin adresi (yani proje) : www.acendir.com yeni açtım.

Sonuç olarak kendine güvenen ve bu hedeflere doğru yol alan webmaster arkadaşlarımla ortak olup Zirveye asıl hakedenin oturması için yani Türkiye sıralamasındaki ilk 15 sitenin Türkiyenin yerli siteleri olması için benimle iş yapmayı düşünen arkadaşlarım aşağıda görüşlerinizi belirtip, msn adresimi ekleyin görüşelim.

Sağlıcakla Kalın.
Hacı ACET

MSN ADRESİ : [email protected]

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Büyük proje yapmak için özgün olmak gerekir, siteniz fazlası ile inndir.com ve benzerlerini andırıyor. Bence program tanıtım / download işine farklı açıdan yaklaşabilirsiniz bu sitelerin başarılarını geçebilirsiniz.

Esinlenmek için yabancı sitelere de bakmakta fayda var, örnek: http://download.cnet.com/windows/

Akbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam... Düşünceniz Güzel Ama Açıkcası Tasarımınız Hoşuma Gitmedi. ßen Tasarımdan Çok Fazla Anlamıyorum Ama Makale, Yazı, Özgün İçerik Tarzı Şeylerden Anlarım. Kendime Ait ßir Kaç Sitem Var Ama Düşüncelerim Daha Farklı.Aklımda Süper ßir Proje Var Ve ßu İş İçin ßir Kaç Tane'de Editör Arkadaşım Var.Tasarımı Yapacak Kişi Yok. Eğer Düşünür ve ßilgi Alışverişinde ßulunmak İstersen

[email protected] Mail Adresim. Ekleyin Görüşelim .

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İş yapanların başkaları tarafından ilk baş pohpohlanmıyacağını bildiğini düşünerek bende eleştirilere geçiyorum.

1. si siten pek yenilikci değil hatta çok benzeri olan bir site.Bir kaç yenilik katabilirsin ama temeller aynı olduktan sonra hitin bellidir.

2. tasarım ne basit ne kullanışlı tam tersi renksel olarak pek iç açıcı olmayan ve çekiciliği olmayan bir tasarım.Ana sayfada boş kalmış , çok darlaştırmışsın.

3. yazı karakteri kötü ayrıca bendede soru işareti dolu yazılarda...

VanTR.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İş yapanların başkaları tarafından ilk baş pohpohlanmıyacağını bildiğini düşünerek bende eleştirilere geçiyorum.

1. si siten pek yenilikci değil hatta çok benzeri olan bir site.Bir kaç yenilik katabilirsin ama temeller aynı olduktan sonra hitin bellidir.

2. tasarım ne basit ne kullanışlı tam tersi renksel olarak pek iç açıcı olmayan ve çekiciliği olmayan bir tasarım.Ana sayfada boş kalmış , çok darlaştırmışsın.

3. yazı karakteri kötü ayrıca bendede soru işareti dolu yazılarda...

Bende aynen bu düşünceler içerisindeyi.

Bence olmayan şeyler yapılmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi