İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Projeye Ortak(lar) Aranıyor.

EfsaneClub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Okumadan Yorum Yapmayın.

Merhaba arkadaşlar,

Elimde bir domain var ve bu domaini değerlendirmek istiyorum.Benimle birlikte bu projeme destek vermek isteyen kişi veya kişilerinde tekliflerini alabilirim.
Proje şu şekilde olacak..

aaaa.tc
Domain bu şekilde.
Subdomainler.
video.aaaa.tc
p*rno.aaaa.tc
s*ks.aaaa.tc
film.aaaa.tc
fragman.aaaa.tc
sinema.aaaa.tc
.........

diye giden sub domainler şeklinde oluşacak sitede ekleme, link değişimi, backlink vs gibi işlerde bana yardımcı olacak kişi veya kişiler aramaktayım.

Proje Wordpress Mu ile desteklenicek. Çünkü Subdomainler ile ayrı ayrı scriptler kurup ayrıca eklemeler vs durumunda en kolay yönetilebilir Yazılım olarak düşündüm. Tabi sizlerden gelen tekliflerede açığım. Ama Wordpress Mu şuan için en uygunu.

Şu şekilde anlatayım..

Örnek verirsek p*rno.izle.tc'nin hitleri yükselmeye başladı. O zaman p*rno.izle.tc subdomaini Wordpress Mu dan ayrılır ve p*rno.izle.tc'ye kendi yazılımlarım olan video veya absürt içerikli scriptler kurulur. Aynı içerik title seo vs ayarları yapıldıktan sonra p*rno.izle.tc yayınına özel yazılımla devam eder.

Biraz karışık oldu ama umarım anlayabilmişsinizdir.

iTrader ve Rep durumuna bakılarak bu kişi veya kişileri seçicem.

Kazanç ilk başta hemen sağlanmayacağı için şöyle bişey düşündüm.
Ne kazanırsak yarı yarıya ve giderlere. yani iki kişi olduğumuzu varsayarsak
% 30 bana % 30 kişiye % 40 de giderlere

Giderler neden bu kadar fazla diye düşünenler olabilir onuda açıklayayım.
Şuan için Host problem değil ben karşılayabilirim fakat ilerisi için hitlerin durumuna bağlı olarak sunucuya geçme durumu olabilir ve ayrıca ücretli link, reklam, vs işleri için % 40 ayırıyorum. Ama abu rakam düşebilirde yükselebilirde. Şuan için net birşey söyleyemem.

Kendine güvenen gerçekten bu işi yapabileceğine inanan herkezin görüşünü ve teklifini bekliyorum.
Sizden şuan için bir ücret veya birşey istemiyorum sadece benim saydıklarımda yardım istiyorum. İlerisi için aynı şeyler söylenemez.

Daha ayrıntılı konuşmak için ilk önce R10 Profilinizden Özel mesaj atarak (Şu şekilde. Msn e ekledim msn'im şudur.) daha sonra ise msn adresimi ekleyerek görüşme sağlayabiliriz.

Güven konusuna gelirsekde.
Adres, telefon, şuan çalışmakta olduğum şirket, ve gerçekten ciddi düşünüyorum ve size güvenmek istiyorum ama diyenlerede, Nüfus cüzdanı fotokopimi gönderebilirim ve aynı şeyleri sizlerden isteyebilirim.

Domaini buraya ekleyelim merak edenler olur. izle.tc

Saygılarımla...

Ufuk GÜVENÇ
Msn: [email protected]
Telefon: 0554 208 33 29

Konunun Bulunduğu Siteler:
http://www.r10.net/verenler/285793-projeye-ortak-lar-araniyor.html
http://zone.org/insan-kaynaklari/29813-projeye-ortak-lar-araniyor.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5