İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Protestom

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir konuya değinmek ve bu konuda beni karalamaya calısanları protesto ediyorum.

Bir çok kişinin bildiği üzere nczn sözlük 1.0 benim yazmış olduğum bir scripttir ama tarafımdan dağıtılmamıştır.

Önceden açmış olduğum bir konuda bunu okuyabilirsiniz. bir sekilde kodlar ele geçirilmiş ve dağıtılmaya iznim dışında başlanmıştır.

durum böyle olunca ilk başları bir sinirle tüm bu scriptleri kullanılmaz hale getirmeye başladım. daha sonra vazgeçtim ve insanların kullanmalarını izin verdim. Çünkü hergün msn denve forumdan "kullanabilirmiyiz" şeklinde mesajlar almak beni sıkmaya başladı.

Daha sonra sözlük scriptinde sorun yaşayanlar konu açmaya başladılar. benim bilgim dışında dağıtıldığı için açıkları kapamadım / kapamak istemedim.

Teknik desteğide 100$ gibi bir ucret karşılığı verdim.

ve birşekilde bana uyuz olan kişiler sürekli "hem script yayınla hem 100$ iste" şeklinde abuk sabuk karalayıcı mesaj atmaya başladılar.

tekrardan burada belirtiyorum ve bu kişileri protesto ediyorum. o scripti ben dağıtmadım emeklerim benden habersiz dağıldı. Tabiiki 100$ isteyecektim.Siz babanızın hayrına birşey yapın öyle konuşun. Ayrıca bunların üstüne;
http://forum.olgarverim.com u açıp. 2 versiyon geliştirerek sözlüğü tekrardan yayınladım ve destek vermek için hiç bir ucret istememekteyim.

Bir işi ben yaparsam düzgün yaparım ama benden habersiz yayılan kodları hayrına geliştirmemi kimse beklemesin.

Dileyen hak verir dileyen hak vermez. ama durum bundan ibarettir.

LÜTFEN ARTIK BU KONUYU GÜNDEME GETİRMEYİN EN DETAYLI AÇIKLAMAYI BURADA YAPTIM!

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
çalıp dağıtanların bilsini verirsen bizde daha dikkatli olmuş oluruz. Alıp dağatmakla ellerine ne geçiyo anlamıyorum kıskançlıkmı , kendi bişey yapmadığı için başkalarkii dağatarak yer edinmemi artık bilemiyoruz

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
hem bedavadan kaliteli bir sözlük bulup hemde eleştiren zihniyeti pek anlıyamıyorum. eğer sözlüğü ücretsiz olarak bulup daha sonra "bu niye böyle" diye sitem eden olduysa, tebrik etmek lazım.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.olgarverim.com u inceledimde , scripti kuranlar By Caesar yazısını kaldırmış :) Oysa link bile vermemiş Caesar . Yokmuydu bir kod orayı değişince script kendini yok etsin .

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
<--Biraz konu dışı--
Site ile ilgili bir sorunu söyleyeceğim. phpBB forumu Opera tarayıcı ile açılmıyor.
--Biraz konu dışı-->

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hmm. inceleyecegim ben tekrardan dizayn etmistim temayi. o yuzden boyle bir sorun olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5