İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Provenbux-Yeni açıldı..

luger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Bugün yani 09.11.2014 tarihinde internette bir reklam gördüm ve tıkladığımda size anlatmak istediğim ptc sitesiyle karşılaştım.. Yaklaşık 10 saat önce açıldı..

İlk kayıt olan 10 bin kişiye 1 senelik ultimate üyelik veriyor.. Ve şu anda üye olan kişi sayısı 600'e yaklaşmış durumda..

Özelleklerine bakıcak olursak:
-$0.08' a kadar yükselebilen tıklama kazancı var
-$0.04'a kadar yükselebilen refarans üye tıklama kazancı var
-Tüm üyelik biçimlerinde $1.00 dolara ulaşan her ödeme talep edilebiliniyor..

Ve üyelik Paketlerinin günlük kazanç sayılarına bakalım.
Qgjd43.png

Her üyelik kategorisinin günlük kazanabileceği grafik bu şekilde.. Elbette bunlar sadece normal reklamlardan gelenler.. Bunun dışında Adgrid' de dahil olmak üzere diğer kazanç yolları aşağıdaki resimde görünüyor.. :)
Y5oGB6.png

Ve son olarak hala 10 bin üyelik dolmamış durumda.. Sitede arkadaşlık için sizide davet eder.. Şu erişim linkini şuraya koyup, düşüncelerinizi beklerim.. :)

Site linki: http://adf.ly/tuIKt

Not: Sitede "Rented Referrals" durumu var.. Ve 50 adeti $36 dolara satılıyor.. Bana açıkcası biraz pahalı geldi. :(

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 adet faul! ikisi bizzat sizinle alakalı:
1) ad.fly!! :mad: 2) direkt link yok! :mad:
*ref'siz, direkt link burada: http://www.provenbux.com/
3) site güven vermiyor! daha kendilerine ait bir tema bile
yapamamışlar, buxhost sitesidir bu ve buxhost'un verdiği
standart tema kullanılmış.. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5