İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

proxy siteme seo desteği!

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çerezleri silip , modemi resleyip tekrar deniyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Proxy aramasında ilk sayfada olan bir sitemden link satışı yapabilirim, işinize yarayacaktır. İlgilenirseniz pm.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Proxy'de ilk sıralarda olmak istiyorsan şunu yap :)

1. site içeriğini 0'dan kodla gereksiz backlinklerden kaçın. Özgün proxy makaleleri olacak dışarıdan link ve resim kesinlikle çekmeyeceksin. Etiket, Seo link ve Site haritaları gibi unsurları unutma.
2. Proxy paylaşan forumlardan özellikle Proxy forumlarında günlük listelerin altlarına veya imzana kendi siteni başlığını koyarak ver. Bu sana google üzerinde ve trafiğinde yoğun baskı uygulacaktır. Sevdiğim bir proxy forumu örnek açısından veriyorum => http://www.dcsproxy.com/
3. Günlük listeleri abartmayacak şekilde az miktarda sitene günlük olarak tarih atarak ekle. Ayrı bir sayfada yayınla. İstersen iframe ile http://www.proxylists.net/socks4.txt şeklinde günlük yayınlanan text dosyalı proxy listelerini iframe wrapper ile çek ve sitene koy.
4. Yeteri kadar sitenle ilgili olan sitelerden backlink almaya çalış. 4 tane backlink seni ilk sayfaya çıkarmasada 3'üncü sayfaya kadar çıkaracaktır.
5. Bu noktadan sonra artık Pagerank değerini çoğaltman gerekecek. Bunun içinde eğer domain eski ise yukarıdaki dediklerimi temiz olarak yaptıysan dmoz.org'a başvur. .tk domain adlarını pek kabul etmiyorlar ama başvur. Google senin siteni çeşitli sitelerde okuduğu için bir dahaki Google dalgalanmasında ve güncellenmesinde siteni ilk sayfaya bile taşıyabilir.

Saygılarımla | özgündür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5