İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PS 3 hekerı meydan okuyor !!

scki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:S .. garıp

Sony
'nin hekerlarla olan mücadelesi gün geçtikçe daha da zorlaşıyor. Şimdi de bir heker Sony'ye meydan okudu.

Sony'nin hekerlara karşı verdiği mücadeleyi önceki haberlerimizde de sizlerle paylaştık. Ancak Sony göründüğünden de zor bir mücadele içersinde. Özellikle graf_chokolo nicki ile tanınan heker Sony'yi oldukça zorluyor. Geçtiğimiz günlerde yakalanan heker, takipçilerine seslenmiş ve hek işlemlerini devam ettirmelerini söylemişti. heker yeni yaptığı açıklamalarda ise; Sony'nin kendine anlaşma teklif ettiğini kabul etmediği taktirde de para cezasına çarptırılacağını söyledi. Ancak bu yapılanların hiçbirinin kendini yıldırmayacağını hatta bu olanlardan daha fazla motive olduğunu söyleyen heker; bilgi olmadan paranın bir işe yaramayacağını, sistematik bir beyninin olduğunu ve bilgiyle beslendiğini söyledi.

ps3hackorta.jpg

Linux'u tekrar PS 3'e getireceğini söyleyen graf_chokolo; Sony'ye 'beni durdurmak istiyorsan öldürmen gerekiyor çünkü programlama olmadan yaşayamam, nerede yaşadığımı ve kim olduğumu biliyorsun gel de al beni' şeklinde seslendi.

Kaynak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5