İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PSD Tema Çizimim Nasıl Olmuş ?

wiceligenc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Boş vakitleri değerlendirmek adına dün bir psd tema çizimine başladım, 2 günde aşağıdaki hale geldi. Şuan çoğu tasarımcı arkadaşım gri tonlar üzerinde yoğunlaşmış ve gri tonlu çizimler yapıyor ben biraz farklılık olması adına kırmızı-pembe arası değişik bir ton buldum ve farklılık olması bakımından çizimi o yönde yaptım. İnşallah beğenirsiniz tema henüz bitmedi,2 günlük son hali bu, zaman buldukça üstünde çalışmaya devam edeceğim. Düzeltilse iyi olur, şurası şöyle olsaydı daha güzel olurdu dediğiniz yerler varsa lütfen söyleyin fikirleriniz doğrultusunda düzenlemeler yaparım. Bittikten sonrada kodlama konusunda pek yetenekli değilim, eğer kodlamasını becerebilirsem duruma karşı ücretsiz yada çok makul bir fiyat üstünden dağırız...

NOT: Resim büyük geç yüklenebilir.

49564485.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
güzel olmuş elinize sağlık
multicolor bir çalışma yapılabilir

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
fena değil ; fontlara az özen gösterelim, dideye sahip çıkalım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5