chat ege.net

Psikolojik Yardım Bölümü İle İlgili

Eif

Müptela
Katılım
26 Ocak 2005
Mesajlar
7,946
Psikolojik Yardım Bölümü forumumuzun üyelerine sunduğu bir hizmettir. Bu bölümde Uzm. Psikolojik Danışman samanpan, yararlı yazılarını paylaşıp sizlerden gelen soruları yanıtlayacaktır. Soru-cevap bölümü üzerinden sorularınızı uzmanımıza ulaştırabilirsiniz.

Uzmanımıza teşekkürlerimizi sunuyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.
 

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
Katılım
14 Şub 2009
Mesajlar
9,784
Psikolojik yardım denilince nedense ilk akla gelen hep aşk oluyor:) Fakat sadece aşk ile sınırlı değil. Şiddet, geçimsizlik, stres, bunalım, duyarsızlık, sıkıntı vs.. aklınıza gelen her konuyu içermektedir.
 

Nightwall

Profesyonel
Katılım
3 Eki 2011
Mesajlar
332
Psikolojik sorundan çok ne var :eek:lmadı:

Dünyanın kendisi psikolojik savaş yeridir. Ölene kadar şükretmekten başka çarem yok
 
Katılım
2 Şub 2011
Mesajlar
2,295
Konum
İstanbul
Eski Rumuz
ByLacoste
Dünyanın kendisi psikolojik savaş yeridir. Ölene kadar şükretmekten başka çarem yok
Dünya psikolojik savaş ise sizde psikolojiniz ile bu savaşa dahil olup mücadele edebilirsiniz. Vazgeçmek, kabullenmek bazen doğruyken bazen de savaşmak, kendini göstermek en iyisidir.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst