İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ptc para havuzu ile sende kazan

selmankuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
***Havuzumuz 2 gruptan oluşmaktadır. 1. grup, kesin kazanç grubumuzdur. Bu gruptaki siteler, scam(sahte) olsalar bile, tüm tıklarınızın karşılığını garanti olarak alırsınız. Yani, bu sitelerde ne kadar çok tıklarsanız, o kadar çok garanti olarak kazanacaksınız.
***2. grupta ise, yeni çıkan ptc sitelerinden, gelecek vaad edenleri hep beraber deniyoruz. Vaktinde gelen birinci ödemeden sonra siteler garanti siteler kapsamına taşınır. Bu grupta kazanç oranımız %100'dür.

1.GRUP

Neobux'ta tıklarınıza 0.005 $ ödüyorum
İlk haftadan sonra üyelik bonusu = 0.10 $

bux.ee'de tıklarınıza 0.005 $ ödüyorum

http://www.upbux.com/r?r=powerstyle

upbux'ta tıklarınıza 0.004 $ ödüyorum

Arkadaşlar ödemeler her hafta pazartesi günü paypal hesaplarınıza yapılacaktır. Üyelik bonusu tüm gün eksiksiz tıklama yapanlara verilecektir. Sitelere üye olduğunuzda kullanıcı isimlerinizi buraya yazın. Paypal adresinizi özelden yollayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi