İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ptc siteleri hakkında görüşlerim

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Merhaba arkadaşlar.

Bildiğiniz gibi yüzlerce ptc sitesi var ve birçok insan bi umutla hemen üye oluyor ve tüm gün reklamlara tıklayarak para kazanmayı umut ediyor.

Bunun için bir yazı yazmayı düşündüm.

Bir çok ptc sitesi ilk başlarda iyi gider üyeler paraları yatırır üyeler ref bulmak için parayla veya forum sitelerinde o sitenin reklamını bol bol yapar
biraz golden üye bulurlar bol miktarda robot refleri kiralarlar, ilk altı 6 çok az ödemeyle bol karla kazanan ptc sitesi.
Genelde ptc siteleri ayni mantık 1000 - 2000 dolar yatırımla ptc sitesini kurup reklam yapabilirsiniz. üyeler gelmeye başlar başlarda ödemelerde sıkıntı olmaz.
üye sayısı artıkkça onlara ödenecek para sıkıntı olmaya başlar ama 6 ay geçmiştir atı alan üsküdarı geçti.

Düşünsenize 0,02 bir tık günde 25 reklam veren siteler de 0,50 lira kazanç yapar bir kişi
10.000 kişi olunca günlük 5000 lira aylık 150.000 lira

sizce bu site aylık 150.000 lira kazanabilirmi diyelim kazandı

peki 20,000 - 30,000 kişi olunca basit bir reklam sitesinde aylık bu kazançların olacağına ihtimal vermiyorum açıkçası

bende ptc siteleri kullanıyorum açıkçası çok fazla zaman geçirmeden bir oyun gibi bakıyorum 2- 3 ptc sitesi dışındada para kazanmak çok zor.

Onlardan kazandığım parayıda reklam olarak ihtiyacı olan sitelerime hit gönderiyorum faydasınıda görüyorum açıkçası.

Dikkat ederseniz 3- 4 ptc sitesi dışında 2 yılını dolduran çok azdır.
onlarında durumu meçhul açıkçası.

bir ptc sitesine yatırım yapmadan mutlaka yaşına ödeme kanıtları bakın.

Özellikle yeni açılan sitelere yatırım yapmanızı tavsiye etmem.

Herkese bol kazançlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5