İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pts sitesi her üyelik 20 krş ödeme kanıtlı

romeo153

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere yeni bir PTS sitesi tanıtacağım bende yeni karşılaştım bu yeni siteyle. Sitemizde ki teklifleri (düzgün anlamlı e-mail - doğru bilgiler) tamamlayarak para kazanabilirsiniz pek bu nasıl olacak hemen anlatıyım. 1 adet teklif tamamladıktan sonra modeminizi kapatıp açmanız gerekiyor yani ip değiştirmeniz gerektirmekte ve çerezlerinizi de silmelisiniz. Teklifleri tamamen doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Eksik veya yanlış bilgi verirseniz teklifiniz kabul edilmez ve hesabınıza para yansımaz. Proxy, temp mail vs. kullanmak yasaktır.

Para kazanmak için 6 küçük adım

1-) Teklifler Bölümüne giriyoruz,
2-) İstediğiniz teklife giriyoruz,
3-) Teklif bölümünde yer alan siteye giriyoruz,
4-) Girdiğiniz sitede teklifin reklamına tıklıyoruz,
5-) Açılan Sitede üyelik ve mail doğrulama işlemlerini yapınız,
6-) Sitemizdeki teklifimizde kullandığımız mail, kullanıcı adı, şifre vb. gereken bilgileri giriyoruz ve onaylanması için sisteme gönderiyoruz.

İlk ödememi demin aldım buyurun size de göstereyim.
İŞTE LİNK GİRİN BURDAN
İŞTE ÖDEMEM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5