İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ptt Kargo Mükemmel

X

Xman

Misafir
Özellikle net üzerinden ticaret yapan arkadaşlar ptt kargo mükemmel ve çok uygun fiyatla çalışıyor bilginiz olsun, kargo firmalarına kazıklanma devri artık sona erdi.

Telefonla PTT KARGO 169 u ararsanız
Gelip adresten alınıyor. Adreste teslim edilecek kargoların herhangi
bir nedenle teslim edilememesi halinde alıcı adrese 2. kez götürülüyor.
STANDART KUTULAR ve Poşetleri ÜCRETSİZ VERİYORLAR... 17 Farklı boyutta
ambalaj seçeneği var..
Ödemeyi POS cihazıyla Kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. ..
İL İÇİ 1 Kg. a kadar Adreste teslim 2.TL
İL DIŞI 1 Kg.a kadar ADRESTE TESLİM 3 TL
Sonraki her 1 Kg. için İL DIŞI O.50 TL ve İL içi O.25 TL
Toplu gönderimlerde ayrıca indirim var..
Kargonuzun takibini 444 1 788 veya www.ptt.gov.tr internetten izliyorsunuz. .. Ayrıca kargonuzun tesliminde bilgi SMS veya e-posta yoluyla size ÜCRETSİZ iletiliyor.. .
Özel Günler (Bayramlar, yılbaşı, anneler, babalar, sevgililer vb. gününden 5 gün öncesinde verilirse % 10 indirim uygulanır... Sigorta yapılır...)
DİLERSENİZ V.İ.P 24 SAAT İÇİNDE ADRESE TESLİM EDİLİR...
TÜRKİYE DE 1 GÜNDE TESLİM... Detay www.ptt.gov.tr

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aman hocam ne işimiz var çalınır malınır kargolar.. 5 tl ye istanbul-ankara kargo geliyor kapı teslim. 2 tl daha veririm işi sağlama alırım :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugünlerin popüler forward mailini buraya yazmışsın da hiç denedin mi ptt kargoyu? berbat ötesi bir servis, yurtiçiden şaşmayacaksın. ptt dediğin APSyi istanbul ankara arası 24 saatte teslim ederiz diye taahhüt edip 4.5 günde teslim eden bir kurum, kargosu da pek farklı değil...

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ptt kargoyu denedim.Gerçi ilçede olduğumdan dolayı saklama ve koruma detaylı illerinkine göre biraz düşük olabilir.Fakat arıyorsunuz kapınızdan gelip alıyor ve yine kapıya teslim ediyor.Ayrıca sigorta işlemleride var.Kampanya olarakta eğer diğer yerlerde farkı değilse 3 kiloya kadar 1 ytl sonra 50 kuruş.Buda güzel bir fiyat :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olurmu canım öyle çalınır edilir bu zamanda sigortasız kargo şirketimi kaldı..

abi strawberry den parfum sipariş ettim neyse 1 haftaya ptt ye teslim ettiler 10 gunu gecti ptt den gelmedi.neyse aradım paket yok dediler nasıl yok dedim urunu almısız ama bulamıyoruz dediler.yuh dedim..merkeze gittim evet biz urunu almışız ama bulamıyoz gonderene soyleyin bize bilmem ne yapsın dediler .straw da bir türlü bizim burokrasi mizi anlamadı !!! üzerine bir bardak su içtim...ama kotulemeyelim o zamanlar yeni bir merkeze taşınmışlardı sistemleri oturmamış olabilir ama mazaret değil

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Askerdeki arkadaşıma bir paket yollamak için Ptt'nin kargosunu kullanmak üzere PTT'ye gittim. Onca insanla uğraşan 1 memur görünce ve gözünün seyreldiğinide farkedince eyvah dedim çekeceğimiz var. :) Sıra bana geldiğinde adam aynen şöyle dedi "Senin Ne Var?!" Elimdeki kutu kafamda patladı sanki. :D Ucuzdu ama gergindi..

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapıda ödeme servisinden dolayı kullanıyorum tek problem bazen 3 günde teslim yapmaları,onun haricinde bir problemle karşılaşmadım,öneririm

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyatları diğer kargo şirketlerine göre gayet ucuz. diğer kargo şirketleri en düşük kargoyu 6-7 tl den kapı açıyolar. ???

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
PTT kargoyu fiyatı ucuz olduğu için tercih ediyorum. Antalya'dayım. İstanbul harici bütün illere buradan 1-2 günde ulaşıyor. İstanbul'a göndermiyorum, çünkü 10-15 günde ulaşıyor. Diğer illerde hiç problem yaşamadım.

X

Xman

Misafir
5 yıldır gittigidiyordan ürün satarım çalışmadığım kargo firması kalmadı sürat kargosuna kadar hepsini denedim, neticede her firmada sıkıntı yaşıyorsunuz illaki, o nedenle ptt kargoyu denemekte kararlıyım.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyat avantajı çok iyi

ayrıca şu ana kadar hem yurt içi hem yurt dışı kargoalrımı ptt ile yaptım

arasın baküye 70 liraya gönderdiği mektubu 4,5 liraya götürdü
almanyaya 150 lire denilen kargoyu 50 liraya götürdü

diğer kargolarda desi hesabı yapılır enxboyxkilo olarak hesaplarlar güya ama şu ana kadar hiç bir kargo şubesinde elinde metre ile paket ölçümü veya tartı ile tarttıklarını görmedim. adam eline alıyor x desi diyor.

PTT kargo çok iyi, devlet kurumu olmasına rağemn çok nazikler ve çok ilgililer tek kötü tarafı ücreti alıcıdan özelliği olmaması

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
PTT kargo çok iyi, devlet kurumu olmasına rağmen çok nazikler ve çok ilgililer tek kötü tarafı ücreti alıcıdan özelliği olmaması
Aylık 10üzeri kargo gönderirseniz, kargo bedeli haricinde ürünün bedelini de kargoya ödetebiliyorsunuz diye biliyorum, bir de siz sorun dilerseniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Online ödeme yapıp biryerden bir yere kargo gönderimi siparişi verebiliyor muyuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi