İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Puan Sistemi Hatası :( IE de hata

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,

puan sistemimde bi hatayla karşılaşıyorum fakat bu hatayı sadece Internet Explorerden puan verince veriyor firefoxda sorunsuz çalışıyor nedenini anlayamadım.

<form name="frmPuan" method="post" action="puan_ver.asp?haber=<%=inthaberIcerikID%>">
<%
intIcerikIDPuan = Temizle(Request.Cookies("Puan"& inthaberIcerikID)) %>

<input type="image" src="misc/yildiz/1o.gif" value="1" name="Puan" alt="İdare Eder">
<input type="image" src="misc/yildiz/2o.gif" value="2" name="Puan" alt="İdare Eder">
<input type="image" src="misc/yildiz/3o.gif" value="3" name="Puan" alt="Orta Şekerli">
<input type="image" src="misc/yildiz/4o.gif" value="4" name="Puan" alt="İyi">
<input type="image" src="misc/yildiz/5o.gif" value="5" name="Puan" alt="Mükemmel">
</form>

bu puan gönderme formum bunda IE den puan verince şu hatayı veriyor

Type mismatch: '[string: ""]'
/puan_ver.asp, line 32

satırdaki kodlamada şu şekilde:

'// Formda hata varsa tekrar habere yönlendiriliyor
If (inthaber = "" OR IsNumeric(inthaber) = False) OR intPuan = "" OR IsNumeric(intPuan) = False OR intPuan < 1 OR intPuan > 10 Then -------------32.satır burası
blnHata = True
strMesaj = "Puan Gönderme Sisteminden Kaynaklı Bir Hata Yüzünden İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz. Lütfen Daha sonra Tekrar Deneyin."
End If

nedir hata çözemedim yardımlarınızı bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5