İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Purbux/Kazanç Grubu/%50 Geri Ödeme/Üye Olana 1Dolar Denge

samuray34amo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REFERANS LİNKİM:http://www.purbux.com/?ref=samuray34amo

Arkadaşlar site yeni açıldı bana ise yeobux admini tarafından haber verildi.Site şu anda yeni açılmasına rağmen 532 dolar ödeme yaptı yani kolay kazanabiliyorsunuz.Üye olana ref kiralaması için 1Dolar veriyor.Ben ise bunu size tanıtıyorum ve kazanç grubu oluşturuyorum.Sizlerden kazandığımın %50sini size geri ödeyeceğim.Sizin bakiyenizden bir düşme olmayacak.Üstüne daha da kazanacaksınız.
Kazanç Grubu
1.irfanc1
2.west27
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

NOT:Tüm üye olan arkadaşlar siteye giriş yaptıktan sonra Account Summary tıklayın ve Registered yazanın yanındaki tarih ve saati bu konu altına mesaj olarak bildiriniz.

NOT2:Üye olduktan sonra paypal adresinizi özel mesaj ile yollayınız.

NOT3:Olur da bir gün site scam olursa kazanç grubu sonlandırılacak ve herkesin bende kalan parası verilecek.

NOT4:Size yapacağım ödemeler haftadan haftaya olacak ödemeleriniz her pazar günü olacaktır.

samuray34amo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaydettim her gün tıklamalara devam ettiğiniz takdirde bana kazandırdığınızın yarısını paypal adresinize göndereceğim.

samuray34amo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeler yapıldı onlyk1nq ve nakitsever adlı arkadaşlar bana paypal adreslerini bildirmediler.Onun için ödemelerini yapamadım.Birde anqelroyal adlı arkadaşımız paypal kullanmadığı için ödemesini yapamadım.Lütfen kendisi ya paypal hesabı açsın ya da biraz daha beklesin 2.ödemeyi alertpaya isteyeceğim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5