İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Puuple ile kazanın

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar reklam izleyerek para kazandıran yeni bir siteyi tanıtıcam size siteye sadece uye olup uye kazandırıyorsunuz ve puan topluyorsunuz ayrıca her hafta en çok puan toplayan kişiye altın hediye ediyorlar.

Bir günde kaç kere internet' e giris yapiyorsun ?

Arastirmalar ortama internet kullanicisinin gün içinde ortama 90 ila 120 kere tarayici açtigini gösteriyor. Sende en az bu kadar kez internette giris yapiyorsun. Insanlar bu girislerinde degisik sitelere ihtiyaçlarina göre çesitli kanallar ile ulasiyor, ve bir kisi gün içerisinde sadece ana sayfa girislerinde 2,4 $ lik reklam katma degeri olusturuyor. Ayni senin ve benim gibi. Bizim gibi milyonlarca kisi farkinda olmadan bir yil içinde kisi basi (365 gün * 2,4 $) 876$ lik katma deger ile reklam sektöründe izleyici rolünü üstleniyor. Karsiliginda kurus kazanmadan.

Peki birlikte bu katma degerin en azindan %10 nunu geri alabilme imkanimiz olsa ne yapardin ?

metin olarak sana bir öneride bulunuyorum, gel sende anasayfanin sahibi ol !, PuuPle.com ile olusturdugumuz katma degerin %10 nunu geri kazanalim. Hatta bununla da kalmayalim, sen de arkadaslarina PuuPle.com ' u refere et. Grubumuzun katma degerinin reklama dönüsen %20' kazanci bizim olsun.

Eger su ana kadar anlattiklarim aklina yattiysa devam edelim, ve küçük bir hesap daha yapalim. PuuPle.com ma üye oldugunu düsün ve olusturdugunuz katma degerin üstüne kazanç imkani nasil olusuyor onu anlatayim. Direkt referanslarimiz grubumuzun 1. Basamak üyeleridir. Ve onlarin referanslari 2. Basamak bu sekilde 6 Basamakta referans oldugumuz alt reklam grubumuzda ayni ben ve senin gibi gün içinde sürekli PuuPle.com ile internet' e giris yapilacak.

Grup büyüklügümüzü bir yil içinde 500 kisi' ye ulastirdiginizi varsayalim ('Ki bu sayi son derece azaltilmis bir sayidir. Bir yil sonra binlerce grup üyemizin olduguna sen de sasiracaksin.') Toplam katma deger 500 kisi * 876 $ toplam katma deger = 438.000$.

Sasirma gerçekten de 500 kisinin bir yil içinde olusturdugu ana sayfa reklam katma degeri toplami 438 bin dolardir. Bu paranin %10 benim, %10 nu senin olacak.

Gel sen de anasayfanin sahibi ol !, yilda 43.800$ kazan. Sen de kazan, ben de kazayim, arkadaslarimiz da kazansin.

Biz de kisi basi 43.800 $ lik reklam payini referanslarimiz altinda, bize kazandiracak reklamlari PuuPle.com ' ile izleyelim. Bir yil sonra PuuPle.com ile kazanmaya kullanmaya devam edelim. Hayallerine ulasmak istersen, tek yapman gereken Ana Sayfanin Sahibi Olmak !

Üstelik PuuPle.com ' a üye olman için ne para vermen gerekli, ne de kredi kart numarasi, sadece 30 saniye süren üyelik islemleri ve sonrasinda PuuPle.com ana sayfali internet kullanimi yeterli.

Sen de Ana Sayfanin Kiymetini bil, Onun Sahibi Ol !

Sen ana sayfani PuuPle.com yap, birlikte katma degerli reklam kazancimizi arttiralim. !

http://www.puuple.com/?rf=126

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5