İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pvp Server Tanıtım sitesi Yaptıracağım

GameStaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
Silkroad, Knight, Metin2,Counter ve diğer oyunlar server tanıtım sitesi yaptırmak istiyorum..
Öncelikle belirtmek isterimki yapılan çalışmayı görmeden ve onay vermeden ödeme yapamam.. Ön çalışmadan geri kalan kısmın yapılacığına ikna olmam gerekmektedir..
İstediğim özellikler :
* Bahsi geçen oyunların tanıtım sitesi olacaktır ve seo'su sağlam olmalıdır.
* Üye olan her server sahibi yada oyuncu beğendiği yada sahip olduğu serveri bütün özellikleri ile detaylı bir şekilde ekleyebilmelidir.
* Eklenen servere mevcut oyuncular facebook bağlantılı yorum yapabilmeli, tavsiye et şeklinde link olmalı ve email adresleri girilerek arkadaşlara tavsiye edilmeli + oylamaya katılarak serverini ana sayfada üst sıralara taşıyabilmelidir.
* Arzu eden server sahipleri gold üye olarak serverlerini free serverlerden daha farklı, göze çarpan şekilde tanıtabilmelidir.
* Ana sayfada bu serverlerin genel bir özeti verilmeli ve top 10 listesi gelen oylamara göre oluşmalıdır..
* Server online oyuncu sayıları 3-5 dk aralıkla otomatik olarak yayınlanmalıdır.
* Admin panelinden yanlış girilen server bilgileri düzeltilmeli, ana sayfa yada gold üye reklam yer ve süreleri belirtilmeli, süresidolan reklam alanlarına boş default reklam logoları yada adsense çıkmalıdır.
* reklam alanları ücretlendirme ve ödeme kanalları ile contact sayfa olmalıdır.
* yapacağınız çalışmaya göre değişiklikler düşünülebilir..

Kimler işe talip olamaz :
Hiçbir referansı olmayanlar,
Hiçbir iş yapmadan para isteyenler
Konuyu anlamadım daha detaylı bilgi istiyorum diyenler,
lütfen cevap yazmasın...

Ben işi yaparım ama paramı nasıl alacağım, güvence nedir diyenler :
Önce işi yapabileceğinizi kanıtlayın gerisi kolay..

McManyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm İle İletişim Bilgilerini Yollarsan İlgilenirim Tabi Neden Olmasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5