İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Qi Haber Script 350 TL, Mobil, Google Keyword Finder, Seo'lu Link ve..

kereky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba, daha önce ön siparişini aldığım haber scripti bitti ve artık satışına başlıyorum.

bir önceki konum ve kullanıcıların görüşleri, Haber scripti birçok olumlu görüş aldı ve oldukça legalparalı bir yapıya sahip..

Mini Paket : 350 TL

Full Paket : 750 TL

Demo : www.qinternet.info

Almak isteyipte kararsız kalanlara tam 1 HAFTA deneme süresi. alın bir hafta boyunca deneyin kurcalayın iyice kontrol edin, 1 hafta sonunda isterseniz satın alırsınız isterseniz satın almazsınız tamamiyle sizin insifiyatifinize kalmış bir durum..

Not :
Scriptin arkadaşına satılmasında aracı olana 150tl,
2 farklı domain lisansı almak isteyene toplam fiyattan 400 tl indirim yapıyoruz.
.com,.net,.org gibi aynı domainin uzantılarını kullanacak olanlara toplam domain sayısı kadar değil tek domain lisansı fiyatına veriyoruz..

resim.png

Scriptte Neler Mevcut?

-Full oto çalışan haber botu ( 81 İle botu, 1 ayrı haber botu daha "Haber sitelerinin adı Pm ile yollanır " )
-Xml servisi ile çalışan puan durumu
-xml ile çalışan döviz kurları ( Full pakette mevcut, Ekstra olarak almak isterseniz 50 TL'dir )
-xml ile çalışan namaz vakitleri ( Full pakette mevcut, Ekstra olarak almak isterseniz 50 TL'dir )
-Günlük gazete manşetleri ( Full pakette mevcut, Ekstra olarak almak isterseniz 50 TL'dir )
-detaylı yazarlar sayfası
-detaylı foto galeri sayfası ( kategori > albüm > fotoğraflar )
-detaylı video galeri sayfası ( kategori > albüm > fotoğraflar )
-yerel haberler ( il haritası ve bot ile birlikte )
-Rss servisi
-En çok okunan ve Yorumlanan haberler ( GÜNLÜK, HAFTALIK VE AYLIK OLARAK )
-Normal Reklam modül, Arkaplan reklam modülü ve Foto Galeri Arasına reklam modülü
-Seoya dayalı alt yapı ( Sistemdeki Seo ile ilgili alt yapıyı GoogleDestek Sağlamıştır )
-Her sayfaya ayrı meta ve title ( özellikle haber detay sayfalarında )
-Bir haberi hem ile hemde normal kategoriye ekleyebilme
-Admin panelinizde editör tipi beliryebilme
-Haberlerinizin güvenliği için alt seviye editörlerinin haber silmesine karşın verilerinizi depolama ve sistemden saklı tutma
-Facebook yorum ve beğenme
-Site içi yorum
-Google News sitemap ( google haberleri arasında çıkması için, etkisi çok büyük )
-Haber Girerken, haber ile ilgili 1 tane anahtar keliminizi yazın sistem kendisi googlenin o kelimede en cok arananlarını size etiket olarak eklesin. ( Full Pakette Mevcut, Extra olarak almak isterseniz 50 TL )
-Sisteme kategori eklerken isterseniz sub domainde açabilme imkanı. ( Full Pakette Mevcut, Ekstra olarak almak isterseniz 100 TL )
-Kendine özel player
-Her resmi ayrı açıklama yazabilme imkanı
-2 Farklı slider, Klasik ve modern olarak ikiye ayrılmış durumda ve sorunsuzca adminden değiştirebilme imkanı
-Sağ blougu ve anasafadaki haber sayılarını adminden belirleyebilme imkanı
-Botlardan gelen verilerin kategori eşleştirmesini yapabilme
-Editorlerinizin hangi bilgisayardan girdiğini izleme ve farklı birligisayardan giriş yaptıgında kaydetme
-Admin panelinin güvenliği için On The Fly link, yani sizin kulandıgınız link bir başkasının veya sizin tekrar kullanailme imkanınız milyonda bir ihtimaldan daha düşük
-Yorumların otomatikmi yoksa onaylanarakmı yayına girmesini ayarlayabilme
-Cache, sistem otomatik olarak girilen sayfaları cache belleğe alır ve sitede hız sorununu en aza indirger, sizin cache belliği silme gibi bir işleminiz olmayacak fakat siz hiç uğraşmadan kendisini otomatik olarak silecek, tamamı ile herşey otomatik
-Sitenin Mobil Özelliği ( Full Pakette Mevcut, Extra olarak almak isterseniz 100 TL )

Qi Haber Scriptini Kullanın Bi FARKINIZ olsun

Google page speed 84/100, zamanla yazılım iyileştirmelerinde bu rakam dahada artacak.

Sistem bu özelliklere sahip biz sizin için ne yapacağız ?

Her müştrimizin bilgilerini takip edeceğiz, sistem iyileştirmelerini ve eklentili size bildireceğiz, gerekirse telefon gerekirse mail ile..
Sitenizin hiti ve sorunları ile ilgileneceğiz ve googlede üst sıralara çıkmanız için gerekli işlemleri size bildireceğiz.
İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE SEO KONUSUNDA UZMAN ARKADAŞIMIZDAN SEO HİZMETİ ALABİLECEKSİNİZ. NORMALDE SADECE KURUMSAL FİRMALARLA ÇALIŞMASINA KARŞIN BU SCRİPTİ ALAN KİŞİLERE KURUMSAL FİRMA OLMAMASINA RAĞMEN İŞLERİNİ YAPACAK r10 nicki : GoogleDestek

Ön sipariş veren müşterilerimiz ücretli olarak çıkaracağımzı eklenti ve versionlardan herzaman indirimli olarak yararlanacaklar ve herzaman ilk eklenti ve versiyonlardan onlar haberdar olacaklar.

Sistemin alt yapısı geliştirmeye uygun ve bir sonraki versiyona butun musterilerimizi geçirmeyi planlıyoruz, bizimle birlikte sizin sitenizinde yukselmesi için ortam musait ve hiçbir engel yok. düzenli iş ve takip ile müşteri mumnuniyeti sağlayacağız.

Ödeme yolları : İş Bankası, Yapı kredi, Sanal pazar ( Taksit yapılabilir )

FULL PAKET Tek Domain Lisansı 750 TL

MİNİ PAKET Tek Domain Lisansı 350 TL

Qi Haber Scriptinin fiyatı
Tüm Sistem Şifrelenmiş Alarak 750 TL.
Sadece Admin ve fonksiyonlar + Lisans.dat dosyası şifrleri olarak 1500 TL. ( tasarım ustunde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz ancak farklı domainlerde kulanamazsınız. )
Tüm Sistemi açık kaynak kodu ile almak isteyenler olursa lütfen PM veya iletişim adreslrimden bana ulaşsınlar.

Özel tasarım yaptırmak isteyen arkadaşlar içinde çözümler sunuyoruz, özel tasarım yaptırmak isteyenler lutfen benimle irtibata geçsinler

İletişim Adresleri
Msn & Mail : [email protected]
Telefon Numaram : 0541 786 89 67

Bir Önceki Konum : http://www.r10.net/script-satisi/12...u-ve-sik-tasarimi-on-siparis-baslamistir.html

güzel bir script ellerinize sağlık.
bu scripte kategorileri subdomain olarak açmak mümkün mü acaba ?

Sameti Baştan Beri Takip Ediyorum Gerçekten İşini En İyi Şekilde Yapıp Teslim Ediyor.
Alacak Arkadaşlara Gözü Kapalı Almalarını Tavsiye Ederim.

güvenilir bir arkadaş
scriptide çok beğendim, tam böyle bir script arıyordum iyi oldu.

elinize sağlık 10 numara bir tasarım olmuş, gelen idleri isimleri filan süzdürmşsünüz kontrol ettim açıkcası. manseti değiştirseniz yada seçenekli hala getirseniz bence daha iyi olur herkes bu manşeti kullanmak istemeyebilir şahsen ben kullanmak istemem..

yazarların son yazdıdığı yazılarıda hallederseniz çok güzel olur, önümüzdeki günlerde benimde bir ön siparişim olacak umarım o zamana kadar ön siparişi iptal etmezsiniz.

hayırlı satışlar

çok iyi tasarım alt yapıyıda guclendirirseniz iyi sonuclar alırsınız hayırlı satışlar.

Çok sevki olmuş tebrik ederim. ;)

Merhaba, Scriptiniz mükemmel görünüyor. Bende almayı planlıyorum, hangi sitelerden botlar çekim yapıyor öğrenebilir miyim?

İyi çalışmalar.

1 adet alınmıştır arkadaş oldukça ilgili birisi teşekkür ederim, herkesede tavsiye ederim, sonraki versiyonlarınada geçmeyi planlıyorum duzenli bir iş olmasını umuyorum,

herkese iyi gunler

Çok dikkat etmedim ilk başta, fiyatı gorunce incelemeye karar verdim, istediği parayı hak eden bir scriptmiş :)

Elinize sağlık, çok güzel bir iş çıkartmışsınız.

güzel bir iş çıkaracağına eminim samet hayırlı satışlar

Başarılı bir çalışma olmuş, tebrikler.

Haber sitesinde olabilecek her türlü özellik mevcut. Tasarımı da hoş olmuş.

Hayırlı satışlar.

Script gerçekten de muhteşem gözüküyor :) Haber sitesi açarsam mutlaka almak isterim.

Hayırlı satışlar.

Elinize Sağlık Görsel Olarak Çok Hoşuma Gitti Hayırlı Satışlar.

Ellerine sağlık samet hocam gayet başarılı.

oldukça şık ve profosyonelce bir tasarım elinize sağlık. bittiğinde dahada güzel olur düşüncem. msn adresinizi ekledim bi görüşelim

Gerçekten çok şık bir tasarım ellerinize sağlık haber sitesi açmayı düşünen arkadaşlar muhakkak düşünmeli

Gayet şık ve çok hızlı açılıyor. Hosttan mı kaynaklı, scriptten mi?

r10 Linki : http://www.r10.net/script-satisi/12...sik-tasarim-ve-gelistirilebilir-alt-yapi.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5