• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Qlua Kalıcı Makyaj

yasintekin

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
30 Aralık 2018
Mesajlar
160
Reaksiyon
54
Puanları
0
Şube
İstanbul
52 Aydır Üye
Eski Rumuz
YsnTKN034
Kalıcı makyaj, pigment uygulamalarından biridir. Kalıcı makyaj uygulamalarının yapım aşamasında kişilere özel tek kullanımlık steril malzemeler kullanılır ve bu yüzden sağlık açısından güvenli bir uygulama olarak görülmektedir. Kalıcı makyaj yapımında kullanılan malzeme bitki özünden oluşturulmuş bir madde olduğundan operasyona tabi tutulan kişilerde herhangi bir alerjik reaksiyon ortaya çıkarmamaktadır. Gayet güvenle yapabileceğiniz kalıcı makyaj için güvenilir firmalarla çalışmanızı öneririz. Qlua Kalıcı Makyaj İstanbul Bakırköy'de gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir kalıcı makyaj operasyon merkezidir.

qlua-protez-tırnak-bakırköy-1.jpg


Kalıcı Makyaj ve dövme arasındaki fark

Qlua Kalıcı Makyaj ile yapılan kalıcı makyajı dövme ile kıyaslamamak ya da bununla karıştırmamak gerekir. Qlua Kalıcı Makyaj tarafından yapılan kalıcı makyaj ile dövme arasındaki en büyük fark, kalıcı makyajın dövme gibi kalıcı olmamasıdır. Kalıcı kakyaj, bir süre sora ciltten silinip gider. cilde herhangi bir zararı ya da yan etkisi olmaz. Kalıcı makyajın yenilenmesi ve kaybolması açık tenlerde daha kolay olmaktadır. Esmer tenlerde deri yenilenmesi daha yavaş olduğundan, kalıcı makyaj da daha uzun süre ciltte kalmaktadır.

İstanbul Bakırköy Qlua Kalıcı Makyaj
İstanbul'da en iyi kalıcı makyaj için Qlua Kalıcı Makyaj ofislerine sizleri de bekleriz.

Adres: Zeytinlik Mh. Halkçı Sk. No:31 Kat:3 D:29 Bakırköy İşhanı Bakırköy İstanbul

Qlua Kalıcı Makyaj
https://qluakalicimakyaj.com
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst