İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Qualified AdWords Professional?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Qualified AdWords Professional " bilgisi olan var mı?nasıl başvuru yapılıyor, sertifika nasıl alınıyor?

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sınavla
100$ sanırım sınav ücreti var
ajans isen yararlı olacaktır
turkıyede 2 fırmada rastladım buna
ikiside ben tekim diordu :)

A

aaaa

Misafir
merhaba arkadaşlar bu konuda biraz daha sağlam bilgiye ihtiyacımız var, daha önce bu sınava girmiş yada kayıt işlemlerini tamamlamış arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim 100$ sınava vermek sorun değil ayda 1000$ reklama veriyoruz. Yardım edebilecek arkadaşlar özel mesaj ile ulaşırsa çok sevinirim.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda birden fazla AdWords müşteri hesabını yöneten veya yönetmek isteyen profesyoneller için dizayn edilmiştir, Google Advertising Professionalları programı daha başarılı bir reklam yöneticisi olmanıza yardımcı olur - ücretsiz.

ücretsiz diyor

A

aaaa

Misafir
sertifikası ücretli sınav ücreti alınmakta paneli kullanmak için ücret istemniyor doğal olarak, ama ingilizce bir sistem olduğu için sanırım türkçe panelden entegre olmamakta yani türkçe desteği bu bölümün yok bizde zorlanıyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5