İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10 gibi şubeler olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"bilgi" arkadaşa katılıyorum. Pilot sistemi ile belki nasıl bir noktaya gelindiği konusunda fikir edinebiliriz.

Bence vakti dar olanlar için biraz sorun olabilir ama tabiki yani webmaster'lar arası böyle diyaloglar, fikir alışverişleri ve ortak işler bence çok iyi olur.

Yani gereksiz diyen değerli arkadaşlar belki zaman sıkıntısı yaşayabilirler ama güzel olur bence. Yani bilemiyorum. Kimseye böyle birşeyi zorla yaşatmak gerekmez.

GÜZEL OLUR BENCE :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
r10 özentisi olmayin yeter

İyi bir şeyleri elde edeceksem, R10 özentisi de olurum, DP de yada başka bir şey.
Sırf bir yerlere özenti görünümüm olmasın diye, hayatta bazı güzellikleri kaybetmek istemem.
İstekli olan varsa buluşma için kendi uygun olduğu zamanı, yeri ve toplanma konusunu seçer; zorla değil, dileyen katılır bu buluşmaya.
+18

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Buluşma yapmak istiyorsanız açarsınız bir başlık dersiniz şu gün şu saatte şu yerde buluşmak istiyoruz, katılmak isteyenler buyursun gelsin, şunu yapacağız bunu edeceğiz ve o bölgede o şehirde olanlar katılmak isteyenler başlığa itibar gösterir ve buluşma gerçekleşir. Bemi profilimde istanbul şubesi yazıyor fakat herhangi bir buluşma konusu yok forumda ne anladım o işten. Önemli olan bir konu açıp organizasyona karar vermek, profilde şu yazmış bu yazmış bunun bir önemi yok. Bu benim şahsi fikrim.

++5000

Ayrıca sözünü ettiğiniz site daha çok 15 yaş altı webmaster adayları sitesi

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben valla tuttum bu fikri.
Ama yani özentilik durum eğer bize + kazandıracaksa neden olmasın. Umarım daha değişik birşey de bulunur.

Çünkü arkadaşlar samimiyetle söylüyorum bilgisayardan konu açarak tartışmaktansa dost olmayı tercih ederim. Hem fikir alışverişi daha aktif olur.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illa şube olmasına gerek yok. yönetici arkadaşlar belirli tarihlerde bi organizasyon yapabilirler.
seve seve de katılırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5