İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10 hek'lenmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yedekleri vardır bişey olmaz. Oturmuş açığı arıyorlardır şimdi ...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Eski yedeği geri sallamışlar site biraz geri gitmiş. Yapan arkadaşa ise, helal olsun diyorum ve tebrik ediyorum buradan. Demek ki kral bir aslan bile susturulurmuş bu alemde 1 kurşunluk canın var misali :D

turknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sayın arkadaşlar günaydın öncelikle daha uyumadımda bu konuda açılmışken sorayım dedim
r10'a davetiyesi olan varmı acaba ?

X

Xman

Misafir
Sayın arkadaşlar günaydın öncelikle daha uyumadımda bu konuda açılmışken sorayım dedim
r10'a davetiyesi olan varmı acaba ?

R10 da ve burada aynı nicki kullanan kişilere Pm atın, yardımcı olacaklardır. Ayrıca arkadaşlar geçen sene benim başıma bir dolandırıcılık olayı geldi ve bayağı yüksek bir meblağ dolandırıldım r10'da. Yine böyle bir heklenmenin ardından hekleme sırasında ele geçirilen bir eski üyelik ile dolandırıldım, o nedenle eğer bu aralar ticaret yapacaksanız çok dikkatli olmanızı öneririm.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Hangimizin başına gelmiyor ki bu tip olaylar. Her ne olursa olsun yinede bize geçmiş olsun demek düşer.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Başka bir forumda yaşanan bir olayı burada onları kötülemek amacıyla gözükebilen bir konu açılmış olmasını doğru bulmuyorum.

X

Xman

Misafir
Başka bir forumda yaşanan bir olayı burada onları kötülemek amacıyla gözükebilen bir konu açılmış olmasını doğru bulmuyorum.

Hepimiz webmaster dünyasındayız, bu tür gelişmelerden haberimiz olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela bu konu açılmasa bu olaydan benim haberim yoktu şahsen..

T

trgy

Misafir
Olan olmuş bize geçmiş olsun düşer. Yapan kişi her ne kadar kendince haklı olsa da bu tarz olayların hiç bir yere yapılmaması hele hele ekmek teknesi olarak görülen yerlere hiç yapılmaması gerekir.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23

ben üzerime alındım hemen ifade edeyim benim herhangi bir kötüleme, karalama amacım yoktur,sadece bilgi amaçlı konuyu açtım, zaten bir yorumda yapmadım, ama şu anda yorum yapmak istiyorum, sebebi ne olursa olsun insanların gizlilik içeren bilgilerine onların izni, bilgisi olmadan ulaşmanın etik olarak yanlış olduğunu ve suç teşkil ettiğini düşünmekteyim. ayrıca forumun amacı zaten gözükebilen bir konu açmak değil mi gözükmeyen konular açıyorsunuz da ben mi göremiyorum?
r10'a üye bile değilim, arada bazı içeriklerini takip ederim.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Büyük, küçük farketmez her sitenin bir açığı olabilir. heklenebilir. Burda önemli olan ordaki "uyarı" mesajının içeriğidir. Bence bu irdelenmelidir.

r10'a geçmiş olsun.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Konu ile alakası yok affola fakat şu r10'a toz kondurmayan bazı arkadaşları anlamak güç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5