İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10 kendi kendine saldırı yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu r10 kendi kendine saldırı yapıyor alexa türkiye top100 için. Anlarsınız traffic tüketme olayı

sizin fikriniz?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Jeep veriyomuş tam o yazıyı okuyodum 500 bin ytl lık ödülü nasıl dağıtcaklarsa o forumdaki insanlar acaba hiç 500 bin ytl gördümü hayatında :).

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbiden komik,, dediğim gibi kesinlikle doğru buluyorum kendi kendine saldır yapıyorlar, botnet diyebilirim.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bence bu r10 kendi kendine saldırı yapıyor alexa türkiye top100 için. Anlarsınız traffic tüketme olayı

sizin fikriniz?

Zaten yapıyor ama kendileri değil, forumda dağıtılan bir popup kodunun yanlış ayarlanması sonucu oluşmuş bu düzenek. Geçenlerde açıklama yapılmıştı.

Popup kodunu kullanan ilgili sitelere giren ziyaretçiler r10'a saldırı yapmış oluyor ama site sahipleri farkında değil.

Loglar verilmişti r10da.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Neden bu forumu orada, o forumuda burada tartışıyoruzki ??? site sahipleri arasında sorun yok, kullanıcılar sanki iki forumu birbirine düşmanmış haline getiriyor.Bence ortamı boşuna germeyelim. Zaten bu forumlara giren herkes bilinçli insanlar.Yani ranka bakmayan, içeriğe bakan insanlar. Burada ve orada aynı anda olan insanlarda var ve onlarıda üzmeyelim..

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten yapıyor ama kendileri değil, forumda dağıtılan bir popup kodunun yanlış ayarlanması sonucu oluşmuş bu düzenek. Geçenlerde açıklama yapılmıştı.

Popup kodunu kullanan ilgili sitelere giren ziyaretçiler r10'a saldırı yapmış oluyor ama site sahipleri farkında değil.

Loglar verilmişti r10da.

evet doğrudur, ben oraya üye bile değilim bilmiyorum kim ne dağıtmış ama bazen ziyaret edip rssden konuları incelerim can sıkıntısı denilebilir :)

her ziyaretimdede siteleri ya çok ağır yada hiç açılmıyor. ping yiyiyor açık ama girebilse :)

pop. olayı doğru ama bundan başka birşeyde vardır bu popup bu kadar yaygınlaşmadı bence

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden bu forumu orada, o forumuda burada tartışıyoruzki ??? site sahipleri arasında sorun yok, kullanıcılar sanki iki forumu birbirine düşmanmış haline getiriyor.Bence ortamı boşuna germeyelim. Zaten bu forumlara giren herkes bilinçli insanlar.Yani ranka bakmayan, içeriğe bakan insanlar. Burada ve orada aynı anda olan insanlarda var ve onlarıda üzmeyelim..

sen kesinlikle yanlış anladın, benim site sahipleriyle ne sorunum var nede sitelerle, ne burası için orayı küçük düşürürüm nede orayı, sadece merak ettim ve kendi düşüncemi söyledim bu düşüncemin ne kadar doğru ne kadar yanlıl olduğunu ortaya çıkarmak için...

tartışmak, öğrenmek, birşeyler paylaşmak burada hakkımız

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen bu tür konular açmayın. Zaten millet birbirine laf sokmak için yer arıyor. R10'da anında konu açılır iyinet'te söyle demisler diye :D Sonra burada açılır, böyle gelip gider. Site yapın para kazanın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5