İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.NET ve Ok.NET İş Birliği İle Tüm Üyelerimize 107 TL'lik 3000 Adwords Kuponu!!

WebEngineer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mainp.jpg

Selamlar, tüm üyelerimiz için başlattığımız kampanyamız hakkındaki bilgileri iletiyorum,

http://www.ok.net/r10 adresine giriyoruz, üyeysek login oluyoruz değilsek üye olup login oluyoruz.

Karşımıza 3 adet soru çıkacak doğru yanıtları vererek kuponu kazanıyoruz, tek 1 hakkınız mevcut değil bir çok kez tekrardan soruları başlatabiliyorsunuz yanlış yanıt verdiğinizde, doğruları bulana kadar deneme şansınız var.

Soruları doğru yanıtladıktan sonra site bizi panelimize yönlendiriyor ve oradan kuponumuzu oluşturup, kodumuzu alıyoruz.

Yarışma ücretsiz bir yarışmadır katılabilmeniz için ücret, kontör vb. şeyler ödemeniz gerekmemektedir.

Toplam hediye kupon adet 3000 'dir.

Kuponlar tükenmeden elinizi hızlı tutun

Kampanyamızı tüm arkadaşlarımıza iletelim herkes faydalansın desteklerinizi eksik etmeyin.

Kuponlarınızı iyi günlerde kullanın bol kazançlar..

R10'da gördüm, herkes faydalansın diye burdada bilgi vermek istedim.

A

a.ışık

Misafir
hayırlısı olsun ;) iyinet'de r10 ile ilgili konu, biraz reklam gibi olmuş ama neyse. :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ok.net e üye olmak istemiyorum, r10 işbirliği neresi, nerde, herkes girebildikten sonra ayrıcalığı ne? Ok.net reklamından başka birşey değil. Ok.net adsense den çöp reklamlarını çeksin en büyük işbirliğini yapmış olur

1KaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanabilmek için Ok.net 'ten web alanı yada domain almak gerekiyor sanırım.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gel ben sana vereyim 5 10 tane , bu ne la böyle :) + selim61 katılıyorum

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ok.net, Türk Ticaret'in. E ona göre düşünün bedava kupon verir mi yoksa alır mı?

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi domain lmazsak kullanamıyormuyuz arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi