İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10.net ?

S

samedmz44

Misafir
ne modu yav r10a bunu yapan ailevi sorunları olan özürlü bi arkadaş

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gene başladı

bence bu kadarlık bi saldırıyı kaldıramıyorsa server değişme zamanı gelmiştir..

T

TurkWeb

Misafir
MustiX' Alıntı:
yine iyinet e muhtaç oldunuz ya :D

www.iyinet.com © 1998-2005

herkese nasip değildir! kıymetini bilin buranın ;)

Doğru söliyorsun iyi.net gibisi yok. Zaten diğerleri geçici dönüp dolaşıp gene gelecekleri yer :D hatta eminim gidenlerin çoğu buradadır bu yazılarıda okuyolardır.

iyi.net ide uçurmasınlarda :D

S

samedmz44

Misafir
bunu yapan özürlü arkadaşımız aynısını maxiwebmasterede yapıyor kendisinin ailevi sorunları var bu yüzden bu tip bi dışavurum sergiliyor anlayışla karşılamak lazım...

T

TurkWeb

Misafir
Ya bence geyik yapmak yerine şu sitenin sahibi açılacakmı açılmayacakmı söyleyebilirmi ? p.m okuyamadım bi türlü şak diye gitti 2 gündürde yok. Açılmayacaksa boşa F5 e basamayalım.

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 webmaster forum'una saldırı yapılıyor ikiside kapalı, iyinet e neden yapılmıyor acaba , ilginç.....

B

By-e

Misafir
Butür ataklar için yeni ve ağır yasalar çıktı eli boş durmayın. Atak yapan IP leri tespit edip logları ile birlikte savcılığa baş vurun onlar gereken işlemleri yapıp data center'a yüklü bir tazminat davası açıyor. Bir kaç kişi bu duruma düşerse bu olaylar bir nevide olsa azalır. Cebine 150 $ koyan ded. alıp oraya buraya tehdit saçıyor.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İide herseyin ilki en iyi olcak diye birsey yok.İyinet'te baslıngıcta 0dı.Destek verirsek her forum iyi olur

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabırsızlıkla bekliyoruz yoktyur kardeş r10 suz hayat sıkıcı : )

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kosasnet' Alıntı:
2 webmaster forum'una saldırı yapılıyor ikiside kapalı, iyinet e neden yapılmıyor acaba , ilginç.....

Olabilir adamın onlara gıcığı vardır veya iyinet bu saldırılara karşı sistemini koruyordur.. rica ederim elinizde kesin kanıt olmadan kimseyi suçlamayalım.. Artı her zaman söylediğim bir söz var..

Bir yeri insan sevmiyorsa orda durmamalı..

Bu sorunun cevabını hiç bulamadım ama.. Hem sevmeyip hem laf ettiği bir yerde insan neden durur..

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimseyi suçladığım yok ! senin türkçe anlayışında sorun var sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi