İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10.net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkmastek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
R10.net davetiye gönderene +560binlik sayfada sayfasını reklam edicem... hemde 3 gün boyunca aralıksız..

Forumjak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım Davetiye sistemi artık yok.Moderetörlere Orda verilen şablonla mesaj atıyosun konu açıyosun daha doğrusu ama cevap gelir mi bilmem benim 1 ay oldu yanıt yok :ıslık:

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Yasağı falan bırakın bak darkmaster kardeşim senin bir siten olsa ve sitendeki üye rakip site için davetiye isteği konusu açsa hoşuna gider miydi?
Yaptığın şey hiç etik değil dostum...

darkmastek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım Davetiye sistemi artık yok.Moderetörlere Orda verilen şablonla mesaj atıyosun konu açıyosun daha doğrusu ama cevap gelir mi bilmem benim 1 ay oldu yanıt yok :ıslık:

1 yıla yakındır bekliyorum. Geri dönüş yapmadılar...

Ekleme:
Yasağı falan bırakın bak darkmaster kardeşim senin bir siten olsa ve sitendeki üye rakip site için davetiye isteği konusu açsa hoşuna gider miydi?

Bilmiyordum dedim ama. Kusura bkamayın arkadaşlar. konuyu kilitleyebilrsiniz...

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

r10 da konu açıp ordan istemesi gerekirdi bence de :) iyinet bunları aşmıştır diye düşünüyorum. çok ihtiyacı var ki istiyor arkadaş. her önüne gelen yapsa haklısın da kaç aydır buradayım 1 elin parmaklarını geçmemiştir konu açarak davetiye isteyen.

darkmastek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
r10 da konu açıp ordan istemesi gerekirdi bence de :) iyinet bunları aşmıştır diye düşünüyorum. çok ihtiyacı var ki istiyor arkadaş. her önüne gelen yapsa haklısın da kaç aydır buradayım 1 elin parmaklarını geçmemiştir konu açarak davetiye isteyen.

1 yıldır uğraşıyorum bir türlü üye olamadım. 199 kere konu acmısımdır siteye üye olmak icin . Nerede hata yaptıgımı bilmiyorum. Dolandırıcı gerksiz insanlar 1 günde onaylanırken geri dönüş bile yapmıyolar.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1 yıldır uğraşıyorum bir türlü üye olamadım. 199 kere konu acmısımdır siteye üye olmak icin . Nerede hata yaptıgımı bilmiyorum. Dolandırıcı gerksiz insanlar 1 günde onaylanırken geri dönüş bile yapmıyolar.

iyinete üye olurken bende başvurmuştum. güya 5 gün içerisinde olumlu veya olumsuz döneceklerdi. ben burada mutlu ve huzurluyum. Kendileri kaybeder :D

darkmastek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinete üye olurken bende başvurmuştum. güya 5 gün içerisinde olumlu veya olumsuz döneceklerdi. ben burada mutlu ve huzurluyum. Kendileri kaybeder :D

Yorumun için teşekkür ederim.
Gercekten üye olmak icin her şeyi deniyorum. Bir türlü olamadım . Nasip kısmet..

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
iyinet varken r10'a başvuru yapmak aklımın ucundan bile geçmedi :)

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Doğru İyinet güzel bir webmaster forumu.Ama ben bazen birşey arıyorum ve onu sadece r10'da bulabiliyorum ve iletişime geçmem için üyelik gerekiyor ama üyeliğim yok :(

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
r10da moderatör yokki ,ilgilenmiyorlar.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bazılarının şifresi 123456 oluyor :D Deneyerek bulabilirsiniz :) Şahsen bir forumda denemiştim ve tutmuştu.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Sana para verip üyelik alıcam.
Yeterki senin gibiler iyinetten kalksın.
Rakip 2 foruma konu ne kadar bencillik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5