İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

r10.net'te demirhanı tanıyan varmı

karizma0033

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaslar r10.net ten demirhan diye bir cocuktan 3-4 defa adwords aldım gayet güzeldi kullandım yine aldım 75 ytl yatırdım 2 gündür msn açmıyor cok mağdur kaldım. bu cocuğun puan denilen bilgilerine baktım. gerçekten ticareti iyi bilen insan 75 ytl için msne gelmediğini sanmıyorum ama maduriyetim için ulaşmam lazım kendisine cep telefon nosunu bilen varsa bana yardımcı olabilirmi. kesinlikle demirhan hakkında kötü yorum yapmıyorum yine söylüyorum allah razı olsun. fakat sadece mağdur oldum bu yazımıda hoş görsün. ayrıca hesap satan arkadaşlar bu adrese mail atabilirler mi veya çağrı atsanız ben ararım acil adwords alınır. sadece banka havalesiyle acılmıs hesaplar ..

teşekkür ederim

X

Xman

Misafir
Uzun süredir tanırım 3 kağıdı olacağını sanmam bi süre daha bekle istersen.

karizma0033

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ben 3 kağıtçı demiyorum zaten yanlış anlamayın. sadece benim acil adwords ihtiyacim var cok önemli olduğu için açtım bu konuyu. ben yazdım zaten .

kesinlikle demirhan hakkında kötü yorum yapmıyorum yine söylüyorum allah razı olsun. fakat sadece mağdur oldum bu yazımıda hoş görsün. bak böyle yazdım ztn

adwords satanlar ulaşsın lütfen :(

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel sorun var.O yüzden reklamlarınız yayınlanmıyor olabilir.

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genel sorun var.O yüzden reklamlarınız yayınlanmıyor olabilir.

:) Ne alaka! Adam demirhanı arıyor sizde genel sorundan bahsediyorsunuz :) Konuları lütfen okuyalım. Bu arada arkadaşım bizde adwords üzerine çalışıyoruz. PM yoluyla ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tatile çıkmış olabilir. Biraz daha bekleyin bence.

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlık açmana gerek yoktu msn de oluyorum genelde online görünmesem de tatilden dolayı her gün bakıyorum
bana msn den offline mesaj yazın

bugün bir arkadaşla görüştüm o sen miydin bilmiyorum
bir ark. hesap aldı sonra vazgectim dedi banka hesab bilgini ver dedim banka hesabım yok dedi ? :) ben ne yapiyim peki? o kişi isen banka hesap no sube kodu bulursan bir arkadasından felan atayım paranı anında o değilsen sorun yok :)

msn ini yazsaydın loglara bakar durumu anlardım.

msn den veya msn mailimden ulaş halledelim
belkide halletmişizdir bile 14 ünde yazmışsın bu mesajını

herkese hayırlı isler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi