İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

R10 uyeligi olan birisi yardim edebilir mi?

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar r10 dan birisine pm atmak istiyorum ama uyeligim yok. Benim adima biriniz pm ativerse olurmu?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Forumda pek aktif değilim x@oguzz[.]com MSN adresini eklersen eğer yardımcı olmak isterim ( Ticaret konusu ise eğer bu konuyu ve MSN'den anlaşma sağlayabileceğinizi belirtebilirim )

iyi günler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konu davetiye isteme konusu değildir lütfen dikkat edelim

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu bir dolandırma yöntemidir arkadaşlar bir arkadaşımın başına gelmiştir . msn de birisiyle pazarlık yapmaktadırlar karşı tarafa güven vermek parasını almak için bak ben r10 dan şu kişiyim istersen sana pm atayım derler. sonra gelip size pm attırırlar pm yi alan r10 üyesi de inanır ve parayı yollar. devamını mutlaka izlemişsinizdir. o onu suçlar öbürü seni derken bu parayı alıp kaçan ******** de yeni bir msn adresi ve yeni avlara doğru çoktan yol almıştır.

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
bu bir dolandırma yöntemidir
Bu biraz ağır olmuş sanki. Direkt olarak kişiye dolandırıcı diyorsunuz bence haksızsınız. Bende zamanında bu tür bi konu açtım ve bi adet domain aldım kimseyide dolandırmadım.

P.m atıcak arkadaş, buradaki konuyu gösterip burasıyla ilgilenmesini söylerse R10'daki arkadaşa hiç bir sorun olmaz:)

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bir dolandırma yöntemidir arkadaşlar bir arkadaşımın başına gelmiştir . msn de birisiyle pazarlık yapmaktadırlar karşı tarafa güven vermek parasını almak için bak ben r10 dan şu kişiyim istersen sana pm atayım derler. sonra gelip size pm attırırlar pm yi alan r10 üyesi de inanır ve parayı yollar. devamını mutlaka izlemişsinizdir. o onu suçlar öbürü seni derken bu parayı alıp kaçan ******** de yeni bir msn adresi ve yeni avlara doğru çoktan yol almıştır.

sizde haklısınız ne diyeyim yani.

ancak ben böyle bir konuyu daha öncede açmıştım forumda araştırabilirsiniz. ayrıca o arakdaşa dün pm mizi gönderdik sağolun arkadaşlar. konu şudur;

webscripti.com dan bir script satın almak istedim, site üzerinden ticket gönderdim geri dönmediler. sonra bende site sahibi arakdaşı r10 da gördüm konu da şu; http://www.r10.net/reklam-alimi-rek...i-com-yazilim-satimi-yapan-siteye-reklam.html işte bu konudaki arkadaşa pm atılcaktı. pm içeriği ise, site üzerinden ticket gönderdim geriye dönen olmadı ilgilenirmisiniz idi. ki arkadaşta pm yi görür görmez geri döndü zaten. olay budur. bir dolandırıcılık mevzusu değildir. teşekkür ederim.

edit: bu arada webscripti.com sahibi arkadaşımız iyinet'ede üyeymiş buldum kendisini burdada. r10 a gerek kalmadı galiba. :)

bahsettiğim kişi; http://forum.iyinet.com/uyeler/24866-web_scripti.html

Slash

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
dogrudur yanlız gecen gun basım belayı gırıyorduda adam bundan guvenlık ıcın r10 uyelıgınden bır pm ıstemıste bana atıverırmsn neyse a ttım uyelıgım ceza yemıs ulastım modlara vs actırttım . :)
bu gıbı olaylar cok oldugu ıcın guvenemıyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5