İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo istek scripti yazmayı düşünüyorum. Sizce bu özellikler için fiyat ne olmalı?

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar.

Elimdeki işler bittiğinde radyo istek scripti yazmayı düşünüyorum. Lakin alıcısı olur mu ve düşündüğüm bu özellikler için hangi fiyatı belirlemeliyim karar veremedim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Özellikleri :

1. Admin tarafından DJ ekleyebilme , silme ve düzenleme.
  2. Her DJ'in kendi sayfasında kısa bilgilerini ve profil resimini oluşturma imkanı.
  3. Gelen mesajları DJ'ler ve Admin tarafından onaylayabilme, silme
  4. Onaylanmış mesajları AYARLAR kısımında belirlenen süre sonuna kadar ana sayfada gösterme. Daha sonra otomatik silme.
  5. Flood'u önlemek için panelden iki mesaj arasındaki süreyi belirleme
  6. Canlı yayın linklerini panelden ekleyebilme (Winamp, Mediaplayer vs vs linkleri)
  7. Ana sayfadaki istek modülünde yayındaki DJ'in profil resimini ve tıklandıgında kısa bilgilerini görme imkanı
  8. DJ tarafından onaylanmış mesajları sitenin herhangi bir yerinde kayan yazı ile gösterme

Aklıma gelenler şimdilik bunlar. "Şu da olursa daha iyi olur" diyebileceğiniz şeyleri ve aklınızdaki satış fiyatını sabırsızlıkla bekliyorum :ıslık:

cihangir008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar hocam fiyat aşlında boyle bir şey için 150 ile 200 tl arası ama sunu diyelimki bu ortadma buparaya bu scripti fazla satamazsin onun için makul bir fiyata surumden kazan derim birde bide scripti satarken lisans ile sat derim cunku yaptiğin emeğin emek hırsızlarınca kullanmasına izin verme

elbette hepimiz ucretli scriptleri kullandık nekadar da kullansak emek hırsızlığı yapıyoruz kendımız bir gun scrip yazarsak ve onu baskaları kullandığını gorsek cılgına donerız aynısı onlar ıcınde kardesım yapacaksan lisans konu sat ve oyle yap derım ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5