Radyo Panelim - Radyo Yayın Yönetim Scripti [PHP]

unsuzbaterist

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Ağustos 2013
Mesajlar
8
Reaction score
0
logo.png


Radyo Panelim Nedir ?
Radyo Panelim, internet radyoları için gerekli birçok radyo özelliğini tek bir elde toplayan php dilinde yazılmış bir paneldir. Shoutcast ve Shoutcast 2 sunucularla tam uyum içinde çalışabilmektedir.

Başlıca Özellikleri

Yayında Hangi Dj Olduğunu Gösterin
Shoutcast sunucuların eksikliklerinden biri, yayındaki dj'i gösterme özelliğinin olmaması. Radyo Panelim ise bu eksikliği kapatarak, yayındaki program ismini ve resmini göstermenize olanak sağlıyor.
oz5.jpg


Boyutlandırılabilir ve Özelleştirilebilir Dinleme Sayfaları
Popup link verebileceğiniz, üst barsız iframe gösterebileceğiniz ve hatta isterseniz playersız iframe gösterebileceğiniz tamamen renkleri panelden tek tıkla ayarlanabilen, pencerenin boyutlarına göre konum alan dinleme sayfaları
oz1.jpg


Farklı Bir İstek Hattı Deneyimi
-Radyo Panelim, piyasadakilerin aksine farklı bir istek hattına sahiptir. Gelen istekler yayındaki dj'e bağlı olarak gelmektedir. Yani Dj 1 yayındayken ona gelen istekleri Dj 2 görememektedir.
- Dj statüsündeki yayıncı gelen istekleri direk silemez. "Silinmesini Talep Ediyorum" butonuna basar ve silinmesi istenen istek admin statüsündeki kişinin onayı ile silinir. Bu özellik sayesinde adminler gelen istekleri takip edebilir, gelen isteklere göre top10, top20 gibi listeler hazırlayabilir.
oz3.jpg


Son Çalan Parçaları ve Gelen İstekleri Dinleyicilerinize Gösterin
Radyo Panelim ile son çalan parçaları ve gelen istekleri dinleyicilerinize kolayca gösterebilirsiniz. Sayfaların renklerini panelden web sitenizin tasarımına göre kolayca değiştirebilirsinz ve web sitenize göre boyutlandırabilirsiniz.
oz11.jpg


Genel Bakışı Görün
Genel bakış sayfası ile radyonun anlık istatistiklerini, son çalan parça listesini kolayca takip edebilir, dinleyicilerin gördüğü yayın durumunu görerek daha emin yayınlar yapabilirsiniz.
oz2.jpg


Siz Başka Sayfalarda Dolaşırken Kaç Yeni İstek Gelmiş Görün
Radyo panelim'de başka sayfalarda dolaşırken kaç tane yeni istek geldiğini görebilirsiniz
oz4.jpg


Kim Nereden Ne Kadar Süre Radyonuzu Dinlemiş Görün
Dinleyicileri gör özelliği ile radyonuzu dinleyenlerin; IP adresini, ülkesini, şehrini ve radyoyu ne kadar süredir dinlediğini görün.
oz6.jpg


Şarkı İsimlerini Siz Belirleyin
Özellikle yayın devirlerinde ilk çalan şarkı için isim değişmemekte yada şarkının ismi çıkıyor ama istediğiniz gibi gözükmüyorsa, şarkı adını değiştir özelliği ile çalan parçanın adını istediğiniz gibi gösterebilirsiniz.
oz7.jpg


Basit ve Kullanışlı, Kullanıcı Yönetimi
Her yayıncınıza başka bir kullanıcı adı, şifre, resim ve program ismi tanımlayabilme özelliği bulunmaktadır. Kullanıcılara admin yada dj yetkisi vererek panel kullanımınıda sınırlandırabiliyorsunuz.
oz8.jpg


Radyo Ayarlarınızı, Kolayca, Tek Tıkla Yapın
Panelin çalışması için gerekli olan radyo ayarlarını tek tıkla yapın.
oz9.jpg


istek Hattını Açıp / Kapatın
Bu özellik sayesinde istek almak istemediğiniz zamanlarda dinleyicilerin istek göndermesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca istek hattı kapalıyken görünecek mesajı panelden belirleyebilirsiniz.
oz10.jpgÖnemli Uyarılar
- Dosyalar Ioncube ile şifrelenmiştir
- Yani kullanmak için sunucunuzun ioncube desteklemesi gerekiyor.
- Panel shoutcast ve shoutcast 2 sunucularla çalışmaktadır.
- Lisanslar domain/radyopanelim şeklinde verilecektir.

Demo
http://demo.radyopanelim.com/ adresinden demoyu inceleyebilirsiniz.

Satın Al

1 Adet Radyo Panelim Lisansı
Aylık 15 TL
6 Aylık 60 TL
Yıllık 110 TL
Ömürlük 200 TL

http://www.radyopanelim.com/satinal.php adresinden toplu lisans alımları için paketlerimize bakabilirsiniz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst