İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyo Sponsoru Aranıyor.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

bana 1.000 dinleyici kapasitesinde radyo host açabilecek arkadaş arıyorum.

ilgilenen arkadaşlar [email protected] adresi ile irtibata geçebilirler.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 Kişi Çok Yüksek Bir Sayı Değil mi Sitenle İlgili Bilgi Vermemişsin.Hem O 1.000 Kişilik Radyoyu Veren Kişiye Ne Gibi Bir Kâr Yaptıracaksın ki?

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi abimizle anlaştık ilginiz için teşekkürler buraya bilgi yazmayı unutmuşum özür

reklamını yapacaz

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen o dediğinden işte neden 500 kişilik dieceksiniz sonra 500 kişi açtırdın nie dinleyici az dieceksiniz

Eskiden dinleyici kitlemiz anlık 800 ü aşkın olduğu için 1.000 kişilik istedik ( 2 yıl öncesinde açıkken ) radyoesintinin mazisi daha yenidir radyo mycanim.com da yayın yapmaktaydık

dinleyicinin az olması daha tam rayına oturmadığı ve reklamının yapılmadığı içindir. ileriki günlerde çalışmalarımız tamamlanacak ve yayın akışı rayına oturacaktır djler göreve başlayacaklar hangi djler yayın yapacak dersenizde www.mycanim.com da bulunan dj listesine bakabilirsiniz.

saygılar.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlın dinleyicisi 800 olan türkçe internet radyo kaç tane var eğer bu seviyeye ulaşabildiyseniz gerçekten güzel kazanabilirsiniz bu işten sponsorlar ile işiniz olmayacaktır böyle durumda ??

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abicim 2 yıl önce idi :) şimdi tekrar toplamaya çalışıcaz bakalım hayırlısı olur inşallah şimdilik sponsora ihtiyacımız var sponsor olan abimizede sonsuz minnettarız herşey bi rayına oturunca hepsi sırasıyla kendini toparlıcaktır umarım çünki yayın yapacak olan djler profesyonel www.mycanim.com da listesi var hem o sitede yaptıkları müzikleri yayınlıyorlar hemde yayın yapacaklar radyomuzda bakalım ileriki günlerde göreceğiz ne olacağını çalışmaları bi bitirelim daha güzel yerlere gelmeyi umuyoruz.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sponsor olan kişi benim.
Bende ilk başlarda şaşırmıştım ama neden olmasın dedim.
Şu anda karşılıksız olarak test yayına devam ediyorlar. Herhangi bişey istemedim.
Başarılı olacaklarını umuyorum.

Şu anda 3 kişiye radyo, 4 kişiye host sponsoru oldum. :)
Kaliteli işler yapacak kişilere sponsor olmaya devam edeceğim.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Server Status: Server is currently up and public.
Stream Status: Stream is up at 32 kbps with 0 of 500 listeners (0 unique)
Bende seve seve sponsor olabilirdim ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5