İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Radyoya İsim Öneriniz ?

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar uzun zamandır açmak istediğim web radyomu açmak üzereyim.Ancak isim bulamadım.Siz lerin isim önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca haftada bir güncel ve komik haber,sohbet üzerine de bir program yapmak istiyorum bunun için de isim önerilerinizi bekliyorum..

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fex ne hocam ? :) Dİnleyicinin kafasında başka bir şey canlanır ya :)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
radyo nereye ve kimlere hitap ediyor.yayin ikameti nerede?flatcast radyosumu yoksa internet radyoculugumu radyo hakkinda biraz bilgi verirsen daha cok isim onerisi geleceginden eminim...

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyo her kesime hitap edecek ama ağırlıklı olarak türkçe pop rock düşünyoruz.Radyo flatcast değil paralı shoutcast server alacağız.Herşey hazır.Script host server.İsim bulamadım diye bekletiyorum.. :)

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
radyosky.net goldenradyo.com

pek iyi değiller ama aklıma bunlar geldi:)

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
RAdyoTRNet.Com - Bosta istersen Bak RadyoTR.Net Benimdi Malesef Kaybettik :ıslık:

coeval

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar domaine değil de radyo ismine göre düşünelim biraz.Radyosky falan.Ben nasıl sunayım dinleyiciye radyosky e hoş geldiniz diye :) iki kelimeden oluşan radyo moda radyo eksem radyo bilmem ne gibi..

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
turkuvazradyo.org
radyoturkuvaz.org bunlar bosta zamaninda ben alicaktim ama sonra vazgectim sloganimda

'muzigin maviliklerine yelken acalim'
yelken acmaya hazirmisiniz vs degisik degisik

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
radyo pop
turuncu radyo
kızıl radyo
Radyo musical
Yakamoz Fm
radyo yakamoz
TKL radyo
Turk fm
kırlangıç radyo
Nota fm
:nota:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5