İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.com Hak...

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Randevum gecen haftalardada yapmıştı site tasarımını degiştirmişti biraz biz mesaj atmıştık eksik gösteriyor kazandıklarımızı diye ve eski tasarıma dönmüşlerdi yine bu haftada yine tasarim degişmiş vede hesap taki kazancımız yine eksik 40 milyon olması lazim 12 milyon gosteriyor bu konu hakkında bilgisi olan varmı veya ne yapmalıyız....

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt eksik gösteriyodu. bugun hesapta düzelmiş tasarımda düzelmiş. ben dün mail atmıştım. Eğer senin bugunde eksikse tekrar mail at...

D

demirbiork

Misafir
randevum.com da klik basina odeme sistemini kullanan arkadaslar benim gibi dikkat ettimi bilmiyorum ama.. carsamba persembe ve cuma geceleri saat 1 den sonra klikler online olarak sayilmaya baslandi sabah belirli bir saate kadar.. fakat gun içinde hiç bir hareket yok.. gece ne kazandiysanız o.. mail felan gonderdim bu konuda ama cewap gelmedi hala.. sitemin günlğk tekil hiti 10bin civarinda ama kazandiğim para gunluk 5 ytl. üstelik. benin statslarda gorulen cıkıslar ile randevumun statslarinda gorulenler cok farkli.. sistem yenileme çalismalarinin oldugunu sölediler ama bakalm hersey düseldikten sonra değişen ne olacak..

su an için gorulen sey sudur... randevum.com un statslari gercek degerleri gostermemektedir.. bu yusden belki kazandiğimiz paranın cok cok az bir miktarini aliyoruz..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben hakkımı haram ettim. Kapasınlar panelimide. Adamlarda 100 türlü dalga dümen var ve biz saflar halen daha eşşeklik yapıyoruz.

Ne demişler: Türk sponsormu ? yön değiş.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siber kendini suçlama dostum bu tür dolandırıcılar oldukça hepimiz zaman zaman boş bi anımıza gelip dolandırılabiliriz. her insanın dalgın olduğu zaman dilimleri olabilir. adamlar sitelerine kendileri hatunları ekleyip üye toplamaya çalışıyor. ne kadar güven olur gerisini siz yorumlayın...

U

ultraturknet

Misafir
Onlara laflar hazırladım

Aynı durum bende de var..Daha önce tam olarak aynı yerde yayınladığım reklamlarla arada %75-80 civarında eksik klik oluştu ne hikmetse?! Sırf randevum.com için yaptığım özel reklam sayfasını saymıyorum tabii. Bir de, örneğin 10 tıklama 0.10 YTL kazandırması gerekirken bakıyorum 0.6 YTL kazandırıyor. Hitler eksik sayıldığı gibi sayılan kısmın da karşılığı ayrıca eksik.

Ben kapatıyorum Randevum hesabımı. Hep iyi niyetli düşünmek istedim, önyargıdan uzak olmaya çalıştım, ama durum ortada.
RANDEVUM.COM doğru düzgün sponsorluk yapabilecek bir site değil. ONLAR DOLANDIRICI..
Onları kınıyorum ve ONLARA LAFLAR HAZIRLADIM.

D

demirbiork

Misafir
saat 00:30 itibari ile randevum.com statslari online olarak guncelleniyor.. bu sefer takip edicem saat kaça kadar surcek bu.. perşembe cuma cumartesi ve pazar günleri gün ortası kliklerin hiç biri sayılmadı.. ( bu arada bir onceki mesajımda yanlıs yazmısım carsamba gunu yok :) ) ve adamlara tekrar bu durum ile alakalı bir mail gonderdim bakalm bunun cewabı ne zaman gelicek... yada gelicekmi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5