İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Randevum.com

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar diyelim randevum.com sponsoruna kayıt oldum text link versem hile olurmu mesela su sekilde tıklayın yeni arkadaşlar edinin bu yazıya tıklayıncada benim referer üyeligimden randevum.com'a gitse bunu hile sayıyor mu saymıyor mu randevum.com??

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı yere bir tane de banner koyarsan sorun olmaz. yine de mail atarak sormak en iyisi.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben buna benzer bir uygulamayı asksaati.comda görmüştüm online üyeler yapmış koymus ama bu üyelere tıklayınca randevum.com'a gidiyordu yani sözde bir partnerfinder sitesiydi ama bütün linkleri randevum'a gidiyordu o kapandı ama onunki tabi direk hileye girer heralde çünkü o direk taban site kurmuş gibi bişeydi...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resimler mi vardı o üyeler dediğin yerde? randveumun içerik kodu var resimli sayfa gibi ekleyebiliyorsun belki ondan bahsediyorsundur? sisteme login olarak dediğim koda bakabilirsin.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum.com'un miyadını doldurmaya başladığına inanıyorum. www.turkeybride.com 'u tavsiye ederim. yeni bir ortaklık sistemleri var gold üye başına 15YTL ödüyorlar. (yeni oldukları için sanırım) parayı bir gün bile bekletmiyorlar.

ileri de büyük bir site olunca devam ederlermi bilinmez ama minimum ödeme limitine girmemeleri ve parayı anında göndermeleri çok güzel bence.çok profesyonel olmamakla beraber iyi de bir kontrol panelleri var.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
randevumdaki cerene kaç kere mesaj attım bi türlü cevap gelmedi. ayrıca her türlü text linke izin veriyolar. bir çok sitede dikkat çekici yazılarla randevuma link verildiğini gördüm. bu site iyi para kazandırıyor ama bi kaç arkadaşım ilk iki ödemeyi aldıktan sonra parayı göndermediklerini söyledi. bu biraz düşündürücü???

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Randevum ödeme yapiyor arkadaslar ben ödemelerimi sürekli aliyorum bilginize..

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok arkadaşlar turkeybride a güvenmeyin neden olduğunu siteye girişinizde zaten anlarsınız

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MaxiMp3.Tk' Alıntı:
randevumdaki cerene kaç kere mesaj attım bi türlü cevap gelmedi. ayrıca her türlü text linke izin veriyolar. bir çok sitede dikkat çekici yazılarla randevuma link verildiğini gördüm. bu site iyi para kazandırıyor ama bi kaç arkadaşım ilk iki ödemeyi aldıktan sonra parayı göndermediklerini söyledi. bu biraz düşündürücü???

gold üye yapmak çok zor. adam senin ref ile turkeybride ye gelir gelmez gold üyelik ha :eek:

bence baya bi zor bu arada Tyranid arkadaşımız güvenilmez demiş bence güvenilir parasını alan arkladaşlar var forumda

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görünüm olarak sitenin işe yaramaz olduğunu ben de kabul ediyorum ve sonuna kadar ödemeleri yapar diye bir şey diyemem ama bana ödemeleri gold üyelik kazandırdığım günün akşamına yaptılar ve bu bana garip geldi..

bir de siteden giden adam direkt üye oldu diyelim.diyelim ki adam o anda değil 5 gün sonra 1 ay sonra GOLD üye oldu yine ödeme yapıyorlar.(benim ödemem bu şekilde oldu)

ha adamlar yarın büyürler yada yeterince kazanmaya başlarlar bizim paraları ceplerine atarlar belki. ama şimdilik iyiler ve bana güven veriyorlar açıkçası.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
turkeybride yeni olmasıyla üyelik konusunda bir avantaj tabiki ona kimse karşı çıkamaz yeniler ve az üyeleri var ama ne söyliyim turkeybride'ın sitesi bana hiç güven vermiyor o yüzden bir türlü ortaklık sistemine üye olmadım.

Ayrıca text linklere randevum bişey demiyorsa ben randevumdanda iyi kazanıcagımı düşünüyorum üyelik olmasa bile sırf tıklamalarla iyi bir mevla ortaya cıkar bence yeterki güvenilir olsun...

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar randevum.com 'da belirli bir click/üyelik oranı tutturmanız gerekiyor diye hatırlıyorum yanlışmıyım ? 1/500 , 1/300 gibi ?..

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
pexolas' Alıntı:
arkadaşlar randevum.com 'da belirli bir click/üyelik oranı tutturmanız gerekiyor diye hatırlıyorum yanlışmıyım ? 1/500 , 1/300 gibi ?..

senin bahsettiğin sistem eskidendi. şimdi öyle bişe yok. geleni kontrol edip kabul ediyorlar.
ayrıva turkey bridenin tasarımı insana hiç güven vermiyor. bana sanki üye fotolarını ordan burdan alarak bi site kurmaya çalışıyorlarmış gibi geldi. Ancak reklam bannerları çok dikkat çekivi

I

i.s.a.q

Misafir
LUGAS' Alıntı:
diyelim randevum.com sponsoruna kayıt oldum text link versem hile olurmu mesela su sekilde tıklayın yeni edinin bu yazıya tıklayıncada benim referer üyeligimden randevum.com'a gitse bunu hile sayıyor mu saymıyor mu randevum.com??

Randevumda hile diye bir kavram yoktur.İstersen siteye girebilmek için bannera tıklama zorunluluğu verin.

Randevumda Tek Mantık Şu

Bu Ayki Tıklama misal 45 bin Nekadar kazandın 100 ytl misal

Adam bakıyor Kaç Silver Kaç Gold Üye var.Tatmin edici ise ödüyor tatmin edici değilse 2 gün sonra mail alıyorsunuz.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5