İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rap-i Maksat yeni şarkıları (yeni rap grubu)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ritimle ilgili sorunları var gibi geliyor bana :D

ama azcık daha çalışılırsa şık bişi çıkabilirmiş ortaya

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yeni başladılar zaten zamanla düzelir gibi (tabi pek dinleyemedim hala benim tarzım değil bu şarkılar:D)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sözler sıradan. Özellikle sözlerin üzerine düşmelerini öneriyorum.

Bu arada beatlerini kendileri yapmıyorsa yardımcı olabilirim. Yeni başlamışlar, destek olmak gerek. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Arkadaşların alınmasın, benim tarzım hiç değilmiş bu şey (bence müzik bile değil)
Bir cızırtı duydum, sonra vrak vrak gibi kurbağa sesi gibi bişey, hemen kapattım :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sözler sıradan. Özellikle sözlerin üzerine düşmelerini öneriyorum.

Bu arada beatlerini kendileri yapmıyorsa yardımcı olabilirim. Yeni başlamışlar, destek olmak gerek.

beat pazarı diye bir yerden satın alıyorlar diye biliyorum ... Bide söleri akıcı söylemiyorlar gibi :confused: Ama düzelir , yapmaya calışıyorlar işte görücez:D

Arkadaşların alınmasın, benim tarzım hiç değilmiş bu şey (bence müzik bile değil)
Bir cızırtı duydum, sonra vrak vrak gibi kurbağa sesi gibi bişey, hemen kapattım

hehehe benim bı arkadaşımı aklıma getirdin oturur saatlerce tartışabilirdi bunun şarkı olmadığını:D Ama aslında türklerde pek yaygın değil beğendiğimiz yabancı şarklarda bir bölümünde bile olsa var... (tabi ben türkce olunca beğenmiyorum dilimize uygun değil gibi:S)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk söyleyen arkadaşın sesi tok ve kulağa güzel geliyor ama sanki ritimi kaçırıyor gibi geldi bana
ikinci söyleyen arkadaş şarkıya biraz fantezi rap tarzı katmış ve gidişatı bozmuş
üçüncü söyleyen arkadaşta ceza tarzı var ve süper söylüyor tek başına şarkıyı söylese daha ii olurdu.çocuğun tarzı var

tekno ve rap çok dinlerim ve arka fondaki ritime önem veririm biraz dalınca seni etkilemesi lazım ayrı bi tarzı olması ve ilk şarkının başında sizin cızırtı dediğiniz şey aslında güzel ama dinlemesini bilene

her tarz sadece dinleyen kesim tarafından eleştirilmelidir yoksa hep kötülenir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5