İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rap sayfası için Profil Resmi Tasarlayabilecek olan varmı ?

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Rap sayfası için güzel bi profil resmi lazım. Gangsta resimleri fln tamamen çizim olabilir. ve sayfama has bişey olmalı. ödeme şekli vodafon 5 TL ...

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Örnek logo çalışması aşağıdaki gibi arkadaşım beğenirsen örnek yazılarını kaldırır veririm

10851.png

ayrıca logo kaynak kullanılarak oluşturuldu..

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyide arkadaşım bu resimleri ben biliyorum hatta bunlar facenin en meşhur rap sayfalarından birinde kullanılmıştı
www.facebook.com/rapvideo
sayfasnda... ben sıfırdan tasarlanmş bişey istiyorum hazır almak değil

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hayırlı işler ozaman bilader maksat işin görülsün madem yazdırıp çizdirecen 150 200 kağıdı
çıkaracaksın gözünden bi paket cigara parasına kimse yazıp çizmez

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hayırlı işler ozaman bilader maksat işin görülsün madem yazdırıp çizdirecen 150 200 kağıdı
çıkaracaksın gözünden bi paket cigara parasına kimse yazıp çizmez

Arkadaş doğru söylüyor ki burası yeri değilki prof anlamda bir şey ler yaptırmak istiyorsan underground ortamında bir facebook profilin olmasın lazım. Durumuna bile yazsan bir grafikerci bulursun burada hiphop ile ilgilenen sadece albüm kapaklarıyla uraşan, graffiti yazan kimse girmiyordur ki giren bile olsa googledan o da bir şans..

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Yukarıdaki arkadaş için yaptığım logoyu facebook sayfası için kullanmak isteyen kişilere isimleri değiştirip ücretsiz verebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi