İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapdepo.com ortaklık

gamemagazin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

rapdepo.com adlı siteme ortak arıyorum.Site 4 yıldır duruyor fakat ılgılencek vaktım yoktu.Şimdi bu projemı hayata gecırmek ıstıyorum bayadır dusundugum,yapmak ıstedıgım fakat bi turlu işten,güçten ayıramadıgım projem bu.

Siteye şuan özel tema yaptırıyorum.Ve site şimdilik Vds sunucuda barıncak ihtiyac artınca dedicatede geçilebilir.

Seoya içerikler arttığında başlıycaz.

Ortaklık sadece maddi olarak değil içerik sağlama olarakta devam edecektir.Gerekse makale gerekse upload olarak.

Sitenin genel içeriği rap şarkı sozlerı,rap videoları,rap mp3leri dinleme ve izleme üzerine olacaktır.ilerde kategoriler geliştirilebilir.Bütün dosyalar sitemize upload edilecek sitemiz üzerinden gösterilecek.Youtube vb. siteler kullanılmayacaktır.

Bi kısım seo calısmaları şimdiden başalayacaktır.

Sitenin şuan 400 lira masrafı var.1-4 ortak olarak geliştirebiliriz.

Site adı ilgiçekici ve amaca en uygun domainlerden biri.

İletişim:
-------
Msn:eek:[email protected]
Mail:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5