İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare Bedava Hesap Veriyor Saldırınnn

F

fatihhk

Misafir
nedium' Alıntı:
fazla alan varsa ben de bi tane reca edebilir miyim?

buyur d.ostum...
Login: 1183420
Password: 43910

ama süresi bitmiş olabilir malum 2 günlük oluyor hesaplar;)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede var.Eğer lazımsa verebilirim.
"fatihhk" bunlar 2 günlük.Biz ne zaman almıştık??Dün değil ondan önceki gece.Yani bu gece bitiyor.
İsteyen varsa bana buraya yazsın yada pm atsın.Elimde çok sayıda var.Boşa gitmesin.
Premium Hesapları ne işe yarıyor diyen varsa Tıklasın (Siteme üye çekmeye çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın.Sadece kısaca ne işe yaradığını anlatmak istedim.İsteyenler buraya yazsınlar.)

F

fatihhk

Misafir
Pcqopat.Com' Alıntı:
Bendede var.Eğer lazımsa verebilirim.
"fatihhk" bunlar 2 günlük.Biz ne zaman almıştık??Dün değil ondan önceki gece.Yani bu gece bitiyor.
İsteyen varsa bana buraya yazsın yada pm atsın.Elimde çok sayıda var.Boşa gitmesin.
Premium Hesapları ne işe yarıyor diyen varsa Tıklasın (Siteme üye çekmeye çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın.Sadece kısaca ne işe yaradığını anlatmak istedim.İsteyenler buraya yazsınlar.)

Valla baktım 1inde gelmiş yazıyor bilgisayara baktım 3ü dedim dolmuştur belki.hatırlamıyorum tam olarak ne zaman saldırdık:D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
Valla baktım 1inde gelmiş yazıyor bilgisayara baktım 3ü dedim dolmuştur belki.hatırlamıyorum tam olarak ne zaman saldırdık:D
Şuan hala kullanıyorum.2günlük diye biliyorum fakat normalde bitmesi lazımdı ama hala kullanıyorum :D
Saldırı 1temmuz2006- 23:01'da başlamıştı.Hala kullanılıyo.Ben bu rapid sevdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5