İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RapidShare Downloader v4.0 Yayında

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık beş ay kadar önce ilk sürümünü yayınladığım kendi geliştirdiğim programlardan biri olan RapidShare Downloader'in bugün 4. sürümünü yayınladım.

b5r8ye.png

Yazının bu bölümünü ilk sürüm için açtığım başlıktan kopyalıyorum.
Major Share - Rapid Downloader; RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir.

RapidShare.com linklerini programa kopyalayıp yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz
dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri
sadece programa ekleyin, Major Share - Rapid Share Downloader indirsin.

Sizede oyun oynamak, filmerinizi izlemek, internette surf yapmak ve
işlerinizle ilgilenmek kalsın. yada gidin yatın uyuyun : )

Sürüm 4.0'da ki yenilikler
RapidShare Premium hesabınız varsa üyeliğinizi kullanarak Premium kullanıcı olarak indirme yapabilirsiniz.

Premium indirme yaparken günlük limitiniz dolduğunda RapidShare Downloader indirme işlemine Free User olarak devam edicektir.

Sorunsuz indirilmiş ve indirilememiş/silinmiş dosyaların listesini ayrı bir listede görebilme.

RapidShare Downloader bir indirme işlemi bittiğinde inen dosyayı otomatik kontrol ederek sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde inmişmi diye kontrol edicektir, eğer dosya eksik veya sorunlu indiyse, indirme listesine otomatik tekrar ekleyip birdaha indirecektir.

Daha geniş açıklama için

RapidShare Downloader

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5