İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RapidShare Downloader v4.3

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RapidShare Downloader v4.3

Sürüm 4.3
  • "Premium Login" hataları düzeltildi.(v4.3)
  • RapidShare Downloader tasarımı tamamen değiştirildi.(v4.3)
  • "Önerilen Dosyalar" bölümü eklendi.(v4.3)
  • Windows Vista kullanıcılarının karşılaştığı sürekli açılıp kapanma hatası düzeltildi.(v4.2)
  • "Object variable or With block variable not set" hatası düzeltildi.(v4.1)
  • İndirme işlemleri bittiğinde bilgisayarı kapatma ayarı eklendi.(v4.1)

Bazı diğer özellikleri
  • PREMIUM hesabınızı kullanarak dosya indirebilme.
  • Sorunsuz indirilmiş olan dosyalar ayrı listede görebilme.
  • RapidShare'den silinmiş ve indirilemeyen dosyaları ayrı listede görebilme.
  • Notlarım bölümü ile indirdiğiniz şifreli dosyaların şifrelerini, web sitelerini ve notlarınızı kayıt edebilme.
  • İndirme listesini .TXT olarak kayıt edebilme ve .TXT dosyasından bağlantıları alabilme.
  • Windows başlangıcında RapidShare Downloader'i otomatik çalıştırma ayarı.

Site: http://www.majorshare.com/msrsd/
Blog: http://majorshare.com/blog/

24et155.jpg

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım program hakkında birşey soracam. Ben bu programın önceki sürümünü ofisdeki bilgisayarıma yükledim ama her çalıştırmak istediğimde kurulum cdsi istiyordu. Bu sürümde de aynı sorun var mı?

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım program hakkında birşey soracam. Ben bu programın önceki sürümünü ofisdeki bilgisayarıma yükledim ama her çalıştırmak istediğimde kurulum cdsi istiyordu. Bu sürümde de aynı sorun var mı?

Service Pack 3 kuruluysa kurulum CD sini istiyordu önceki sürümlerde, bu sürümü SP3'te test etmedim ama o soruna neden olduğunu düşündüğüm bölümü değiştirdim, v4.3 o sorunu çıkarmayabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5